Підготовчі курси

Підготовчі курси Щорічно Дніпропетровський монтажний технікум оголошує прийом слухачів на підготовчі курси для підготовки до вступу в технікум на базі 9 класів з термінами навчання: 7 місяців (грудень - червень) . 1 місяць (червень - липень)   Предмети з яких проводиться підготовка до всупу в технікум:

  • Українська мова,
  • Математика,
  • Малюнок (на спеціальність «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»).

  Абітурієнти, які в рік вступу успішно закінчили 7-місячні підготовчі курси технікуму, для вступу на основі базової середньої освіти до технікуму для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностях згідно з переліком природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, наведеним у додатках 6,9 Правил прийому до Дніпропетровського монтажного технікуму в 2015 році, нараховується до 1,8 балів за результатами підсумкової атестації.   Таблиця нарахування додаткових балів для осіб, які закінчили підготовчі курси технікуму в рік вступу  

Освіта Підсумкова атестація підготовчих  курсів за 12-бальною шкалою Додаткові бали
Базова загальна середня освіта 4-6 0,5
7-9 1,5
10-12 1,8

    Іногородні абітурієнти на період занять на одномісячних підготовчих курсах та вступних випробувань забезпечуються проживанням у гуртожитку. Вступники на підготовчі курси подають заяву на ім’я директора технікуму та квитанцію про оплату, копію свідоцтва про народження.   Телефон для довідок: Приймальна комісія – (0562) 744-29-98; Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

Показати
Заголовок Автор Перегляди
Фото Адміністратор 2965
Розклад підготовчих курсів Адміністратор 7934
Вартість курсів Адміністратор 6983

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі