Підготовчі курси

Підготовчі курси Щорічно Дніпропетровський монтажний технікум оголошує прийом слухачів на підготовчі курси для підготовки до вступу в технікум на базі 9 класів з термінами навчання: 7 місяців (грудень - червень) . 1 місяць (червень - липень)   Предмети з яких проводиться підготовка до всупу в технікум:

  • Українська мова,
  • Математика,
  • Малюнок (на спеціальність «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»).

  Абітурієнти, які в рік вступу успішно закінчили 7-місячні підготовчі курси технікуму, для вступу на основі базової середньої освіти до технікуму для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностях згідно з переліком природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, наведеним у додатках 6,9 Правил прийому до Дніпропетровського монтажного технікуму в 2015 році, нараховується до 1,8 балів за результатами підсумкової атестації.   Таблиця нарахування додаткових балів для осіб, які закінчили підготовчі курси технікуму в рік вступу  

Освіта Підсумкова атестація підготовчих  курсів за 12-бальною шкалою Додаткові бали
Базова загальна середня освіта 4-6 0,5
7-9 1,5
10-12 1,8

    Іногородні абітурієнти на період занять на одномісячних підготовчих курсах та вступних випробувань забезпечуються проживанням у гуртожитку. Вступники на підготовчі курси подають заяву на ім’я директора технікуму та квитанцію про оплату, копію свідоцтва про народження.   Телефон для довідок: Приймальна комісія – (0562) 744-29-98; Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

Показати
Заголовок Автор Перегляди
Положення про підготовчі курси Адміністратор 17
Фото Адміністратор 3045
Розклад підготовчих курсів Адміністратор 8126
Вартість курсів Адміністратор 7194

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі