Бібліотека
Друк

Бібліотека

Автор: Адміністратор. Posted in Матеріали

МИ ЗНАЄМО, ДЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО.

  Бібліотека була створена в 1946 році. Загальна площа 570м2. Абонемент ,читальний зал ,два книгосховища. Сьогодні фонд бібліотеки нараховує 76150 примірників, із них: 61800 примірників- підручники 3500 примірників- на іноземній мові 8480 примірників- художня література 2370 примірників –інша Документи на електронних носіях- 120 примірників.

biblioteka-2

Книгосховище

В НАШІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ:

  Знайти необхідну інформацію в каталогах,картотеках - Скористатися Інтернетом - Отримати довідку з будь-якої галузі знань - Написати реферат, курсову роботу, диплом - Скласти бібліографічний список - Скористатися літературою та періодичними виданнями, які є у фонді бібліотеки - Працювати з довідковим фондом ( енциклопедіями , довідниками ,словниками та інш.) -Ознайомитися з інформацією про нові надходження до бібліотеки.

biblioteka-3

Читальний зал

biblioteka-4

До 200- річчя з Дня народження Тараса Шевченко

biblioteka-5

Абонемент

biblioteka-6

Каталоги

biblioteka-7

Інтернет

  Абонемент : 35,1 м2. Здійснює видачу літератури Додому терміном на семестр. Обслуговування студентів: Групове та індивідуальне. Читальний зал : 144 м2,кількість посадочних місць-85 Здійснює видачу літератури,яка в фонді бібліотеки Знаходиться в 1-2-х примірниках,а також довідкову Літературу та періодичні видання . Бібліотека отримує у 2013 році періодичних видань-45 примірників,із них 16 –газет ,29 –журналів. Література видається тільки для користування в приміщенні читального залу. Бібліотекою проводяться масові заходи: - Конференції - Бесіди та бінарні уроки - Урочисті зустричі з цікавими людьми - Класні години присвячені знаменним датам В бібліотеці працює Інтернет .Головна мета –надання Користувачам бібліотеки вільного доступу до інформаційних ресурсів мережі Інтернет ,для отримання інформації відсутньої у фондах бібліотеки.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС – І МИ ВАМ ДОПОМОЖЕМО! ДВЕРІ БІБЛІОТЕКИ ЗАВЖДИ ВІДЧИНЕНІ ДЛЯ ВАС .

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі