Друк

Новорічні математичні перегони

Автор: Адміністратор. Posted in Природнично-математичних дисциплін

   9 грудня 2015 р. В Дніпропетровському монтажному технікумі предметна комісія природничо-математичних дисциплін в рамках тижня математики проводила справжній турнір кмітливості, розуму та ерудиції «Своя гра». Задіяні були студенти перших курсів. Від кожної студентської групи була представлена команда із чотирьох найкращих студентів, які на протязі трьох турів повинні були продемонструвати свої знання з тем «Тригонометрія» і «Властивості степеня та кореня».

Учасники :

«Піфагори» - команда гр. А-15 1/9;

«220» - команда гр. А-15 2/9;

«Тетраєдр» - команда гр. А-15 3/9;

«Гострий кут» - команда гр. БЕ-15 1/9;

«Вікторіанці» - команда гр. БЕ-15 2/9;

«КТТС» - команда гр. ХКМ-15 1/9;

«Фома» - команда гр. ХКМ-15 2/9;

«Смекалкины» - команда гр. КД-15 1/9.

«Спритні та сміливі» - команда гр. СТС - 15 1/9

Члени журі:

Ватагіна В.В. – директор технікуму, викладач-методист, викладач вищої математики;

Серпокрил Ю.О.. – методист технікуму.

Трінчук О.М. – голова комісії природничо-математичних дисциплін, викладач-методист, викладач математики та вищої математики;

Калашнікова Н.Г. – викладач-методист, викладач вищої категорії;

Ситнікова О.М. – викладач математики та вищої математики;

Чемікос Тамара – студентка гр. А-14 1/9.

Ведуча: Арцебашева Юлія – студентка гр. А-14 1/9.

Інтелектуальна гра – невід’ємна частина навчального процесу, одна з форм узагальнення і закріплення матеріалу. Вона дала можливість кожному студенту продемонструвати набуті вміння та навички, проявити інтелектуальні здібності, розкрити багатогранність своїх інтересів. Всі команди були нагороджені бонусними сертифікатами на 10 балів, 11 балів, 12 балів та солодкими призами.

Переможці:

І місце – «Гострий кут» - команда від гр. БЕ -15 1/9 (капітан Шведченко Іван);

ІІ місце - «Фома» - команда від гр. ХКМ -15 2/9 (капітан Горбаньов Святослав) ;

ІІІ місце - «Смекалкины» команда від гр. КД -15 1/9 (капітан Подвальна Валерія)

Друк

ПРЕДМЕТНА КОМІСІЯ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Автор: Адміністратор. Posted in Природнично-математичних дисциплін

    Природничо-математичні дисципліни – це комплекс навчальних предметів, які вивчають студенти технікуму на I та II курсах: математика, фізика, астрономія, хімія, географія, вища математика, технічна механіка, опір матеріалів, будівельна механіка. Завдання кожного навчального закладу - виховувати всебічно й гармонійно розвинену особистість, здатну до творчої продуктивної праці. Це така особистість, яка в процесі оволодіння основами наук вміє самостійно поповнювати свої знання та застосовувати їх до стрімкої динаміки сучасного виробництва й вимог науково-технічного прогресу.Формування у студентів навичок самостійної пізнавальної діяльності та невід’ємного від них стійкого інтересу до навчання є одним з найважливіших завдань вищої освіти.

    За всі роки існування монтажного технікуму постійно змінювався склад комісії, але високий професіоналізм та педагогічна майстерність завжди була і є візитівкою предметної комісії природничо-математичних дисциплін. Імена Криворота Василя Павловича, Пайкової Ліни Йосипівни, Полякової Надії Павлівни, Міщенко Олени Федорівни, Сироти Антона Івановича, Пупко Любові Львівни, Пінус Лариси Марківни, Мазур Ірини Володимирівни назавжди залишаться в історії монтажного технікуму.

   З повагою й захопленням перед здобутками засновників предметної комісії молоді викладачі спрямовують свою діяльність на створення новітньої стратегії пізнавальної діяльності студентів.

Склад предметної комісії

Днепропетровский монтажный техникум

 

 

 Трінчук Ольга Миколаївна - Викладач математики та вищої математики, голова предметної комісії природничо-математичних дисциплін з 2012 року, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський державний університет у 1984 р. за спеціальністю «Математика», кваліфікація – «математик-викладач». Працює в технікумі з 1996 р.

 

Директор монтажного техникума

 

 

  Ватагіна Вероніка Василівна - Директор монтажного технікуму, викладач вищої математики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський  державний університет у 1973р. за спеціальністю «Динаміка та міцність машин», кваліфікація – «механік». Працює в тенхікумі з 1976 р.

Нагороджена нагрудними знаками «Відмінник освіти України» та «Петро Могила».

  

3

 

 

  Бєляева Олена Олексіївна - Заступник директора з навчальної роботи, викладач математики та вищої математики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський державний університет у 1984 році за спеціальністю «Прикладна математика», кваліфікація – «математик». Працює в технікумі з 1997р.

Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

4

 

 

  Мачелюк Наталія Вікторівна - Викладач математики та вищої математики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський національний університет у 1999р. за спеціальністю «Математика», кваліфікація – «математик, викладач математики». Працює в технікумі з 1991р.

  

5

 

 

 Кос Наталія Петрівна - Викладач технічної механіки, опору матеріалів, будівельної механіки, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Освіта повна вища, закінчила Карагандинський політехнічний інститут у 1979р. за спеціальністю «Будівництво», кваліфікація – «інженер-викладач будівельних дисциплін». Працює в технікумі з 2003р.

 

6

 

 

  Половинченко Людмила Сергіївна - Викладач фізики та астрономії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії». Освіта повна вища, закінчила Український державний хіміко-технологічний університет у 2001 р. за спеціальністю «Теплоенергетика», кваліфікація – «магістр з енергетики». Працює в технікумі 2001 р.

 

7

 

 

 Шепель Тетяна Василівна - Викладач хімії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський державний університет у 1998р. за спеціальністю «Хімія», кваліфікація – «хімік,викладач». Працює в технікумі з 2002 р.

 

8

 

 

 

 Шаповалова Віолетта Валеріївна - Викладач географії та екології, кваліфікаційна категорія «викладач другої категорії». Освіта повна вища, закінчила Український державний хіміко-технологічний університет у 1999р. за спеціальністю «Промислова екологія та охорона навколишнього природного сердовища», кваліфікація – «магістр хімічної технології та інженерії». Працює в технікумі з 2003р.

 

 

7

 

 

 

 Ситнікова Олена Миколаївна -Викладач математики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст». Освіта повна вища, закінчила Донецький національний університет у 2012р. за спеціальністю «Математика», кваліфікація – «магістр математики, викладач математики та інформатики». Працює в технікумі з 2012 р.

 

 

Фотогалерея «Життя предметної комісії» 2015-2016 -  відкрити файл 

Фотогалерея «Життя предметної комісії» 2016-2017 -  відкрити файл 

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі