Будівельних дисциплін
Друк

Будівельних дисциплін

Автор: Адміністратор. Posted in Циклові комісії

1

Калашникова Нелла Григорівна – викладач спецдисциплін «Будівельне матеріалознавство», голова предметної комісії будівельних дисциплін, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут у 1977 р. за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво».Загальний стаж педагогічної діяльності 31 рік. Працює в коледжі з 1997 р.

2

Лунін Володимир Ілліч - викладач спецдисциплін «Технологія та організація будівельного виробництва»», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Освіта повна вища, закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут у 1981р. за спеціальністю «Будівництво». Загальний стаж педагогічної діяльності 24 роки. Працює в коледжі з 2009р.

3

Кушпіт Ірина Анатоліївна - викладач спецдисциплін «Будівельна техника» завідувач будівельним відділенням, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Освіта повна вища, закінчила «Придніпровську державну академію будівництва та архітектури» у 2003 р за спеціальністю «Будівництво та проектування автомобільних шляхів і аеродромів». Загальний стаж педагогічної діяльності 16 років. Працює в коледжі з 2003р.

 

5

Ангелов Андрій Анатолійович - викладач спецдисциплін, «Будівельні конструкції», «Технологія та організація будівельного виробництва», «Геодезична практика», кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії». Освіта повна вища, закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури у 2006 р за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво », Загальний стаж педагогічної діяльності 5 років. Працює в коледжі з 2010 р.

6

Коростельова Ірина Миколаївна - викладач спецдисциплін: «Будівельні конструкції», «Основи розрахунку будівельних конструкцій», кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут, у 1991 р за спеціальністю «Виробництво будівельних матеріалів та конструкцій ». Загальний стаж педагогічної діяльності 10 років.Працює в коледжі з 2011 р.

8

Кравцова Ірина Володимирівна - викладач спецдисциплін «Інженерна графіка», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут у 1972 р. за спеціальністю «Теплогазопасточання та вентиляція ». Загальний стаж педагогічної діяльності 36 років. Працює в коледжі з 1976р.

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі