Інформатики та комп'ютерних дисциплін
Друк

Інформатики та комп'ютерних дисциплін

Автор: Адміністратор. Posted in Циклові комісії

    Сучасне суспільство характеризується високим рівнем інформатизації всіх сфер життя. У ХХІ столітті комп'ютерні технології стали найважливішим чинником, що визначає розвиток суспільства. Неможливо уявити наше життя без сучасної комп'ютерної техніки. Володіння комп'ютером стало такою ж необхідністю, як і вміння читати і писати, якому починають навчати ще в дитинстві. На сьогоднішній день навички роботи з комп'ютером потрібні практично в будь-якій сфері діяльності, знання основних комп'ютерних програм є обов'язковою умовою прийому на роботу по самих різних спеціальностей. ДДКБМТА створено в 1945 році. Також саме в цьому році був створений перший комп'ютер і слідом за цим з’явились комп'ютерні дисципліни, які і сьогодні є найбільш перспективними та розповсюдженими. Дисципліни комп’ютерного циклу студенти коледжу вивчають за допомогою викладачів предметної комісії інформатики та комп'ютерних дисциплін. Ця комісія – наймолодша в коледжі, вона створена у 2003 році. У ДДКБМТА  студенти опановують дисципліни комп'ютерного циклу протягом усього терміну навчання. Це і загальні знання, необхідні кожному – створення гарно оформленого тексту, або комп’ютерної презентації, виконання розрахунку за допомогою електронних таблиць, або створення бази даних. Також студенти вивчають і більш спеціалізовані комп’ютерні програми, наприклад бухгалтерські для виконання економічних розрахунків, системи автоматизованого проектування для створення технічних або будівельних креслень та інші. У коледжі для комп'ютеризації навчального процесу використовується навчальний обчислювальний центр із п’ятьма комп'ютерними класами, який розташовано на четвертому поверсі нового навчального корпусу.

Для інформаційно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу створений комп'ютерний центр при навчально-методичному центрі коледжу.

Комп'ютерна техніка використовується для:

– оволодіння програмами загального використання;

– моделювання виробничих процесів за допомогою програм спеціального призначення у відповідності зі спеціальністю;

– тестування і роботи з контролюючими програмами;

– роботи з навчаючими програмами з різних дисциплін;

– проведення практичних занять;

– виконання курсових і дипломних проектів.

У ДДКБМТА для підготовки фахівців використовуються різні електронні інформаційні засоби, які покликані покращити роботу не лише предметної комісії, а й всього викладацького складу коледжуу.

Склад комісії:

GrigorevaГригор’єва Наталія Григорівна – викладач комп’ютерних дисциплін, голова предметної комісії інформатики та комп’ютерних дисциплін з моменту її створення у 2003 році, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський державний університет у 1996р. за спеціальністю «Динаміка та міцність машин», кваліфікація – «інженер-механік-дослідник». Працює в коледжі з 1996 р.

 

 

 

 

 

 

vengrernykВенгренюк Віта Віталіївна – викладач комп’ютерних дисциплін, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський державний хіміко-технологічний університет у 2003 р. за спеціальністю «Економічна кібернетика», кваліфікація – «спеціаліст з економіки підприємств». Працює в коледжі з 2000 р.

 

 

 

 

 

 

kyznezovaКузнецова Людмила Олександрівна – викладач комп’ютерних дисциплін, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії». Освіта повна вища, закінчила Національну металургійну академію у 2000 р. за спеціальністю «Обробка металів тиском», кваліфікація – «інженер-металург». Працює в коледжі з 1995 р.

 

 

 

 

 

 

 

persencoПерсенко Антон Миколайович – викладач комп’ютерних дисциплін, завідуючий навчальною лабораторією, кваліфікаційна категорія «спеціаліст». Освіта повна вища, закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури у 2012 р. за спеціальністю «Управління проектами», кваліфікація – «керівник проектів і програм». Працює в коледжі з 2006 р.

 

 

 

 

 

 

 Приклади найкращих робіт студентів серед I - II курсів 2018-19 року

На тему: "Логотип спеціальності"  I курс 

Глоба Горбанев
Муха Ткаченко
Харланов Черняк

На тему: "Логотип спеціальності" в програмі Corel Draw II курс

Алексеенко  Загородина 
Копытько  Мальцева 
Решетняк  Червинская
Чернуха  Чудникова 

 На тему: "Мій ДМТ" в програмі Adobe Photoshop CS II курс

 

 

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі