Іноземних дисциплін
Друк

Іноземних мов

Автор: Адміністратор. Posted in Циклові комісії

   Англійська мова – сама поширена мова в світі. Кожний  спеціаліст, кожна високо освічена людина має володіти англійською мовою, тому що це мова спілкування, бізнесу, науки і культури. В  Монтажному  коледжі студенти вивчають дисципліни  «Анаглійська мова» та «Анаглійська мова за професійним спрямуванням» протягом  трьох років, шести семестрів. Крім того, для студентів, які в школі не вивчали англійську мову або мають з неї недостатні знання, створена так звана «група вирівнювання», де викладач навчає основ англійської мови. На заняттях широко застосовуються технічні засоби навчання. А в поза аудиторний час для студентів працюють гуртки, проводяться різноманітні заходи. На сайті ви можете познайомитися з заходами Тижня циклової комісії  іноземних, які завжди викликають великий інтерес студентів, а особливо великий концерт на іноземних мовах, присвячений Дню Святого Валентина. Поступайте в Монтажний технікум, вивчатимемо англійську мову разом! Нова мова – новий світ!спілкування, бізнесу, науки і культури. В  Монтажному  коледжі студенти вивчають дисципліни  «Анаглійська мова» та «Анаглійська мова за професійним спрямуванням» протягом  трьох років, шести семестрів. Крім того, для студентів, які в школі не вивчали англійську мову або мають з неї недостатні знання, створена так звана «група вирівнювання», де викладач навчає основ англійської мови. На заняттях широко застосовуються технічні засоби навчання. А в поза аудиторний час для студентів працюють гуртки, проводяться різноманітні заходи. На сайті ви можете познайомитися з заходами Тижня циклової комісії  іноземних, які завжди викликають великий інтерес студентів, а особливо великий концерт на іноземних мовах, присвячений Дню Святого Валентина. Поступайте в Монтажний технікум, вивчатимемо англійську мову разом! Нова мова – новий світ!

Склад циклової комісії іноземних мов

Кільчинська-Давидова Олександра Євгенівна – голова циклової комісії, викладач вищої  категорії. Освіта – Дніпропетровський національний університет.

Кравець Світлана Савеліївна – викладач вищої  категорії. Освіта – Дніпропетровський національний університет.

Сюндюкова Оксана Андріївна – викладач першої категорії. Освіта - Дніпропетровський національний університет.

Побігай Юлія Олександрівна – викладач першої категорії. Освіта – Мелітопольський державний педагогічний університет, Національний гірничий університет – магістратура.

Декадa англійської мови відкрити файл...

СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА В АНГЛОМОВНИХ КРАЇНАХ відкрити файл...

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі