Друк

Рейтинг студентів за підсумками зимової сесії

Автор: Адміністратор. Posted in Матеріали

Рейтинг студентів

за підсумками 1 семестру 1 курсу будівельного відділення спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"

освітня програма  "Будівництво та експлуатація будівель і споруд" 2018-2019 н.р. 

№ п/п ПІБ группа Середній бал Бал за навчання Додатковий бал Рейтинговий бал
1 Колесник Дар'я Михайлівна БЦІ-18 1/9 9,08 68,13 2,27 70,40
2 Левіна Юлія Миколаївна БЦІ-18 3/9 9,15 68,65   68,65
3 Процан Тимофій Сергійович БЦІ-18 2/9 9,08 68,08   68,08
4 Михайлова Поліна Романівна БЦІ-18 1/9 8,92 66,92   66,92
5 Хмара Микита Сергійович БЦІ-18 3/9 8,69 65,19   65,19
6 Клеймьонов Олексій Олександрович БЦІ-18 2/9 8,31 62,31 2,08 64,38
7 Сєверін Андрій Романович БЦІ-18 3/9 8,54 64,04   64,04
8 Трубіцин Олександр Олегович БЦІ-18 2/9 8,46 63,46   63,46
9 Волинець Едуард Олександрович БЦІ-18 3/9 8,38 62,88   62,88
10 Кульчій Іван Володимирович БЦІ-18 1/9 7,85 58,85   58,85
11 Рожков Назар Сергійович БЦІ-18 1/9 7,85 58,85   58,85
12 Гадик Денис Едуардович БЦІ-18 3/9 7,85 58,85   58,85
13 Коваленко Максим Євгенович БЦІ-18 1/9 7,69 57,69   57,69
14 Телегін Єгор Сергійович БЦІ-18 3/9 7,69 57,69   57,69
15 Базаров Єгор Ігорович БЦІ-18 2/9 7,62 57,12   57,12
16 Константінова Марія Олегівна БЦІ-18 3/9 7,46 55,96   55,96
17 Лукаш Назар Михайлович БЦІ-18 1/9 7,42 55,63   55,63
18 Дмитренко Валерія Ігорівна БЦІ-18 3/9 7,42 55,63   55,63
19 Гоценко Валерія Сергіївна БЦІ-18 1/9 7,38 55,38   55,38
20 Мурат Ілля Володимирович БЦІ-18 1/9 7,38 55,38   55,38
21 Савінцева Анна Валеріївна БЦІ-18 1/9 7,38 55,38   55,38
22 Чорнокнижний Олексій Станіславович БЦІ-18 3/9 7,38 55,38   55,38
23 Проскурник Кирило Юрійович БЦІ-18 1/9 7,23 54,23   54,23
24 Кара Микита Олексійович БЦІ-18 2/9 7,15 53,65   53,65
25 Лазуткін Леонід Віталійович БЦІ-18 2/9 7,00 52,50   52,50

Академічну стипендію отримують 25 студентів

 

Рейтинг студентів

за підсумками 3 семестру 2 курсу будівельного відділення спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"

освітня програма "Будівництво та експлуатація будівель і споруд" 2018-2019 н.р. 

№ п/п ПІБ группа Середній бал Бал успішності Додатковий бал Рейтинговий бал
1 Солнцев Георгій Олексійович БЕ-17 2/9 10,33 77,50   77,50
2 Ткаліч Віталій Романович БЕ-17 2/9 9,50 71,25   71,25
3 Подорвана Діана Геннадіївна БЕ-17 1/9 8,53 64,00 2,13 66,13
4 Аношенкова Аліна Євгеніївна БЕ-17 2/9 8,50 63,75   63,75
5 Шаповаленко Євгеній Євгенійович БЕ-17 1/9 8,47 63,50   63,50
6 Живодьор Владислав Вікторович БЕ-17 2/9 8,43 63,21   63,21
7 Конопльов Едуард Олександрович БЕ-17 1/9 8,00 60,00   60,00
8 Кочарян Артем Нверович БЕ-17 1/9 8,00 60,00   60,00
9 Волокита Денис Сергійович БЕ-17 2/9 7,60 57,00   57,00
10 Жалдак Антон Олександрович БЕ-17 1/9 7,53 56,50   56,50
11 Баравенський Артем Андрійович БЕ-17 2/9 7,27 54,50   54,50
12 Захарчук Владислав Сергійович БЕ-17 2/9 6,93 52,00 1,73 53,73
13 Бабаскін Ілля Олександрович БЕ-17 2/9 6,73 50,50   50,50

 Академічну стипендію отримують 12 студентів

 

Рейтинг студентів

за підсумками 5 семестру 3 курсу будівельного відділення спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"

освітня програма "Будівництво та експлуатація будівель і споруд" 2018-2019 н.р.

№ п/п ПІБ группа Середній бал Бал успішності Додатковий бал Рейтинговий бал
1 Іщук Сергій Вячеславович БЕ-16 1/9 5,00 90,00   90,00
2 Маньковський Максим Валерійович БЕ-16 1/9 4,80 86,40   86,40
3 Явдошляр Ілля Євгенович БЕ-16 1/9 4,78 86,00   86,00
4 Гегельський Денис Вадимович БЕ-16 2/9 4,70 84,60   84,60
5 Петренко Аліна Вадимівна БЕ-16 2/9 4,60 82,80   82,80
6 Кагамлик Владислав Володимирович БЕ-16 1/9 4,50 81,00   81,00
7 Кушнір Ростислав Вікторович БЕ-16 2/9 4,50 81,00   81,00
8 Лавриненко Юліан Сергійович БЕ-16 2/9 4,30 77,40  2,58 79,98
9 Повіренний Олексій Петрович БЕ-16 1/9 4,40 79,20   79,20
10 Савченко Микола Сергійович БЕ-16 2/9 4,30 77,40   77,40
11 Іванов Данило Володимирович БЕ-16 2/9 4,11 74,00   74,00
12 Іванов Денис Сергійович БЕ-16 1/9 4,00 72,00   72,00
13 Логінова Анастасія Петрівна БЕ-16 2/9 4,00 72,00   72,00
14 Бєліченко Богдан Андрійович БЕ-16 1/9 3,90 70,20   70,20
15 Погорілий Ярослав Дмитрович БЕ-16 1/9 3,90 70,20   70,20

Академічну стипендію отримують 15 студентів

 

Архітектурне відділення

І курс

№ п/п Ф.І.П Група Середній бал Бал за навчання Додатковий бал Рейтинговий бал
     1.     Новікова Р. М. А-18 2/9 10,19 76,41   76,41
     2.     Меркулова В. В. А-18 3/9 10,13 75,94   75,94
     3.     Кас'янова К. О. А-18 2/9 9,56 71,72 2,39 74,11
     4.     Гунько Є. Р. А-18 1/9 9,88 74,06   74,06
     5.     Стрикало В. С. А-18 3/9 9,75 73,13   73,13
     6.     Кучеренко В. Є. А-18 3/9 9,38 70,31 2,34 72,66
     7.     Гагаріна Д. О. А-18 2/9 9,63 72,19   72,19
     8.     Шевцова К. Д. А-18 1/9 9,56 71,72   71,72
     9.     Діденко Д. А. А-18 2/9 9,56 71,72   71,72
   10.    Шмалько Т. А. А-18 1/9 9,25 69,38 2,31 71,69
   11.    Калошина О. А. А-18 1/9 9,38 70,31   70,31
   12.    Шикор О. І. А-18 1/9 9,38 70,31   70,31
   13.    Задонська Д. Д. А-18 2/9 9,25 69,38   69,38
   14.    Шульга У. Ю. А-18 3/9 9,25 69,38   69,38
   15.    Савчук А. В. А-18 3/9 9,19 68,91   68,91
   16.    Дем'яненко К. О. А-18 1/9 9,13 68,44   68,44
   17.    Белінська К. Ю. А-18 2/9 9,13 68,44   68,44
   18.    Радич М. В. А-18 3/9 9,06 67,97   67,97
   19.    Корнійченко Я. Ю. А-18 2/9 9,00 67,50   67,50
   20.    Пассат Ю. В. А-18 2/9 9,00 67,50   67,50
   21.    Кіптіла М. Д. А-18 3/9 9,00 67,50   67,50
   22.    Троць К. А. А-18 2/9 8,94 67,03   67,03
   23.    Турбіна Т. В. А-18 2/9 8,88 66,56   66,56
   24.    Модіна Н. О. А-18 3/9 8,88 66,56   66,56
   25.    Назаренко А. А. А-18 1/9 8,69 65,16   65,16
   26.    Пономар К. П. А-18 3/9 8,63 64,69   64,69
   27.    Чумак Д. М. А-18 1/9 8,44 63,28   63,28
   28.    Прибір М. С. А-18 1/9 8,38 62,81   62,81
   29.    Ягольник М. І. А-18 1/9 8,38 62,81   62,81
   30.    Лещенко А. С. А-18 2/9 8,38 62,81   62,81
   31.    Чубар М. М. А-18 3/9 8,38 62,81   62,81
   32.    Кікоть А. В. А-18 1/9 8,25 61,88   61,88
   33.    Костригіна Я. О. А-18 1/9 8,25 61,88   61,88
   34.    Шинкаренко С. О. А-18 3/9 8,20 61,50   61,50
   35.    Стеблевський П. О. А-18 1/9 8,19 61,41   61,41
   36.    Яворська А. О. А-18 3/9 8,19 61,41    61,41
   37.    Башмак А. Д. А-18 2/9 8,13 60,94   60,94
   38.    Гавриш О. С. А-18 3/9 8,13 60,94   60,94
   39.    Соколова Вал. В. А-18 1/9 8,06 60,47   60,47
   40.    Соколова Вл. В. А-18 1/9 8,06 60,47   60,47
   41.    Турковський І. О. А-18 3/9 8,06 60,47   60,47
   42.    Колісніченко Д. В. А-18 3/9 8,00 60,00   60,00
   43.    Рубцов О. М. А-18 2/9 7,88 59,06   59,06
   44.    Цимерман А. Д. А-18 1/9 7,81 58,59   58,59
   45.    Сенченкова С. О. А-18 3/9 7,81 58,59   58,59
   46.    Ярова А. В. А-18 1/9 7,53 56,50   56,50
   47.    Ольховатська А. С. А-18 1/9 7,33 55,00   55,00
   48.    Головко Д. В. А-18 1/9 7,25 54,38   54,38
   49.    Гонтарь І. Д. А-18 3/9 7,00 52,50   52,50
   50.    Мальцева Є. І. А-18 3/9 6,69 50,16   50,16

Академічну стипендію отримують 27 студентів

 

ІІ курс

№ п/п Ф.І.П Група Середній бал Бал за навчання Додатковий бал Рейтинговий бал
     1.     Неклеса В. С. А-17 1/9 10,80 81,00   81,00
     2.    Колпакова Г. С. А-17 1/9 10,79 80,89   80,89
     3.     Бабенко С. В. А-17 1/9 10,73 80,50   80,50
     4.     Бурлакова В. І. А-17 2/9 10,73 80,50   80,50
     5.     Леві К. Д. А-17 1/9 10,67 80,00   80,00
     6.     Оверченко Є. С. А-17 2/9 10,27 77,00 2,57 79,57
     7.     Добродєєва О. С. А-17 2/9 10,60 79,50   79,50
     8.     Крижановська З. О. А-17 1/9 10,53 79,00   79,00
     9.     Ткаченко І. С. А-17 1/9 10,53 79,00   79,00
   10.    Малянчук П. І. А-17 2/9 10,50 78,75   78,75
   11.    Яковлева А. А. А-17 2/9 10,40 78,00   78,00
   12.    Торговець М . О. А-17 2/9 10,33 77,50   77,50
   13.    Маркова Ю. М. А-17 1/9 10,27 77,00   77,00
   14.    Бацула К. Р. А-17 2/9 10,20 76,50   76,50
   15.    Бацун К. С. А-17 1/9 9,80 73,50 2,45 75,95
   16.    Бугайова Д. О. А-17 2/9 10,07 75,50   75,50
   17.    Рудак А. О. А-17 1/9 9,50 71,25   71,25
   18.    Маліменко Е. В. А-17 1/9 9,47 71,00   71,00
   19.    Лебідь А. І. А-17 1/9 9,27 69,50   69,50
   20.    Булахтіна К. Ю. А-17 1/9 9,20 69,00   69,00
   21.    Прялко М. Г. А-17 2/9 9,07 68,00   68,00
   22.    Боївка А. В. А-17 2/9 8,57 64,29   64,29
   23.    Котик А. О. А-17 2/9 8,33 62,50   62,50
   24.    Щербіна Є. В. А-17 2/9 8,33 62,50   62,50
   25.    Вишневська А. М. А-17 2/9 8,14 61,07   61,07
   26.    Цимбал В. А. А-17 2/9 8,13 61,00   61,00
   27.    Гарбуз Н. О. А-17 1/9 8,07 60,50   60,50
   28.    Кутурова В. С. А-17 1/9 8,07 60,50   60,50
   29.    Мартиненко А. Д. А-17 1/9 8,00 60,00   60,00
   30.    Д`яченко Є. О. А-17 2/9 7,73 58,00   58,00
   31.    Степанок М. Є. А-17 1/9 7,53 56,50   56,50
   32.    Дробова Д. С. А-17 2/9 7,33 55,00   55,00

Академічну стипендію отримують 19 студентів

 

ІІІ курс 

№ п/п Ф.І.П Група Середній бал Бал за навчання Додатковий бал Рейтинговий бал
     1.     Тиранська В. Р. А-16 1/9 5,00 90,00 3,00 93,00
     2.     Плескачова К. О. А-16 1/9 5,00 90,00   90,00
     3.     Соляник А. В. А-16 1/9 5,00 90,00   90,00
     4.     Бачинський І. Д. А-16 3/9 5,00 90,00   90,00
     5.     Трунова А. В. А-16 1/9 4,92 88,62   88,62
     6.     Ребристий С. О. А-16 2/9 4,92 88,62   88,62
     7.     Бондаренко Є. В. А-16 1/9 4,85 87,23   87,23
     8.     Губенко А. Г. А-16 1/9 4,85 87,23   87,23
     9.     Совкова А. О. А-16 2/9 4,83 87,00   87,00
   10.    Таслицька К.  О. А-16 1/9 4,77 85,85   85,85
   11.    Черненко А. П. А-16 1/9 4,77 85,85   85,85
   12.    Юзіков М. С. А-16 1/9 4,77 85,85   85,85
   13.    Тимофєєв О. С. А-16 3/9 4,62 83,08 2,77 85,85
   14.    Чорна О. О. А-16 2/9 4,75 85,50   85,50
   15.    Ціпко Д. Я. А-16 3/9 4,75 85,50   85,50
   16.    Слоболінський Є. Р. А-16 1/9 4,69 84,46   84,46
   17.    Бредун Г. О. А-16 2/9 4,69 84,46   84,46
   18.    Платонова М. А. А-16 2/9 4,54 81,69 2,72 84,42
   19.    Осташевська А. В. А-16 2/9 4,67 84,00   84,00
   20.    Германенко А.  Г. А-16 3/9 4,62 83,08   83,08
   21.    Мішук А. К. А-16 2/9 4,58 82,50   82,50
   22.    Черненко Д. С. А-16 2/9 4,54 81,69   81,69
   23.    Місяць К. І. А-16 3/9 4,54 81,69   81,69
   24.    Дорохіна М. Ю. А-16 1/9 4,46 80,31   80,31
   25.    Солошенко І. В. А-16 1/9 4,46 80,31   80,31
   26.    Гордієнко В. Є. А-16 1/9 4,31 77,54   77,54
   27.    Гурник В. Р. А-16 1/9 4,15 74,77   74,77
   28.    Михальов Д. А. А-16 1/9 3,92 70,62   70,62

Академічну стипендію отримує 21 студент

 

Рейтинг успішності студентів за підсумками 1 семестру 1 курсу будівельно-економічного відділення спеціальності

"Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" освітня програма "Комерційна діяльність" 2018-2019 н.р. 

 

П.І.Б. Група Середній бал Бал за навчання Додатковий бал Рейтинговий бал
1 Марова Анастасія Олексіївна КД 18 1/9 10 75,00 1,67 76,67
2 Мироненко Аніта Євгеніївна КД 18 1/9 9,87 74,03   74,03
3 Смирнова Анастасія Андріївна КД 18 1/9 9,87 74,03   74,03
4 Ворона Сніжана Віталіївна КД 18 1/9 9,6 72,00   72,00
5 Попова Олена Сергіївна КД 18 1/9 9,13 68,46   68,46
6 Мусійко Наталія Василівна КД 18 1/9 8,93 66,98   66,98
7 Мироненко Кристина Євгеніївна КД 18 1/9 8,67 65,03   65,03
8 Бойко Анастасія Ігорівна КД 18 1/9 8,47 63,53   63,53
9 Харенко Валерія Валеріївна КД 18 1/9 8,4 63,00   63,00
10 Саркісян Софія Левонівна КД 18 1/9 8 60,00   60,00
11 Бандюк Еміль Віталійович КД 18 1/9 7,73 57,96   57,96
12 Поцелуйко Валерія Юріївна КД 18 1/9 7,67 57,53   57,53
13 Верзіліна Анастасія Станіславівна КД 18 1/9 7,33 54,96   54,96
14 Холод Марія Олексіївна КД 18 1/9 7,27 54,53   54,53
15 Стукалов Євгеній Дмитрович КД 18 1/9 7,13 53,46   53,46
16 Кочешкова Уляна Олександрівна КД 18 1/9 6,93 51,96   51,96
17 Рябуха Вікторія Костянтинівна КД 18 1/9 6,87 51,53   51,53
18 Кашаєв Євгеній Олександрович КД 18 1/9 6,8 51,00   51,00
 

 

Академічну стипендію отримують 11  студентів

 

Рейтинг успішності студентів за підсумками 3 семестру 2 курсу будівельно-економічного відділення спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"

 освітня програма "Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції" 2018-2019 н.р

П.І.Б. Група Середній бал Бал за навчання Додатковий бал Рейтинговий бал
1 Плаван Катерина Андріївна СТС 17 1/9 9,0 67,50 2,25 69,75
2 Брила Дмитро Костянтинович СТС 17 1/9 8,62 64,65   64,65
3 Мовчан Альбнрт Андрійович СТС 17 1/9 7,92 59,4   59,4
4 Слабко Владислав Ярославович СТС 17 1/9 7,77 58,26   58,26
5 Харченко Катерина Віталіївна СТС 17 1/9 7,77 58,26   58,26
6 Горошкіна Галина Володимирівна СТС 17 1/9 6,92 51,9   51,9
 

 

Академічну стипендію отримують 6 студентів

 

Рейтинг успішності студентів за підсумками 3 семестру 2 курсу будівельно-економічного відділення спеціальності

"Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" освітня програма "Комерційна діяльність" 2018-2019 н.р

П.І.Б. Група Середній бал Бал за навчання Додатковий бал Рейтинговий бал
1 Мороз Вікторія Вікторівна КД 17 1/9 10,8 81,00 3,60 84.60
2 Помазан Дар`я Олегівна КД 17 1/9 10,2 75,50 2,51 78,01
3 Корольова Орина Віталіївна КД 17 1/9 10,4 78,00   78,00
4 Мороз Тетяна Олександрівна КД 17 1/9 9,6 72,00   72,00
5 Полонський Данило Геннадійович КД 17 2/9 9,13 68,48   68,48
6 Лобань Марія Володимирівна КД 17 1/9 9,13 68,48   68,48
7 Федорченко Ігор Олегович КД 17 2/9 8,8 66,00   66,00
8 Лисаченко Максим Русланович КД 17 2/9 8,6 64,50   64,50
9 Білий Данило Дмитрович КД 17 1/9 8,47 63,53   63,53
10 Волошин Максим Юрійович КД 17 2/9 8,4 63,00   63,00
11 Пенський Данило Едуардович КД 17 2/9 8,13 60,98   60,98
12 Буков Євгеній Ігорович КД 17 2/9 7,93 59,48   59,48
13 Катульська Марія Вікторівна КД 17 1/9 7,87 59,03   59,03
14 Родін Єгор Васильович КД 17 2/9 7,87 59,03   59,03
15 Овзяк Віктор Володимирович КД 17 2/9 7,2 54,00   54,00
16 Корєнєв Олександр Едуардович КД 17 2/9 7,07 53,03   53,03
17 Ромаданов Роман Валерійович КД 17 2/9 7,07 53,03   53,03
18 Гарбуз Олександр Олегович КД 17 2/9 6,93 51,96   51,96
 

 

Академічну стипендію отримують 12 студентів

   

Рейтинг успішності студентів за підсумками 5 семестру 3 курсу будівельно-економічного відділення спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"

освітня програма "Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції" 2018-2019 н.р  

П.І.Б. Група Середній бал Бал за навчання Додатковий бал Рейтинговий бал
1 Чернишов Артур Едуардович СТС 16 1/9 4,17 75,06   75,06

Академічну стипендію отримує  1 студент  

 

Рейтинг успішності студентів за підсумками 5 семестру 3 курсу будівельно-економічного відділення спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"освітня програма "Комерційна діяльність" 2018-2019 н.р  

 

П.І.Б. Група Середній бал Бал за навчання Додатковий бал Рейтинговий бал
1 Ткаченко Кристина Олексіївна КД 16 1/9 5,0 90 6,0 96,0
2 Ніколаєнко Анастасія Олегівна КД 16 1/9 5,0 90   90
3 Мельник Каріна Андріївна КД 16 1/9 5,0 90   90
4 Хорошилова Анастасія Олексіївна КД 16 1/9 4,86 87,48   87,48
5 Петрів Юлія Ярославівна КД 16 1/9 4,64 83,52 2,78 86,30
6 Трубіна Анастасія Ігорівна КД 16 1/9 4,57 82,26   82,26
7 Потоцький Руслан Юрійович КД 16 1/9 4,43 79,74   79,74
8 Скуміна Владислава Олегівна КД 16 1/9 4,21 75,78   75,78
9 Матякіна Ірина Русланівна КД 16 1/9 4,14 74,52   74,52
10 Бойко Валерія Олександрівна КД 16 1/9 4,0 72   72
11 Харченко Марія Андріївна КД 16 1/9 3,93 70,74   70,74
  Академічну стипендію отримують 6 студентів

 

Монтажне відділення

Спеціальність «Енергетичне машинобудування»

І курс

  1.     

Бурячок Г.М.

ХКМ-18 1/9

9,50

71,25

 

 

  2.     

Дев`ятка А.К.

ХКМ-18 1/9

9,35

70,12

 

 

  3.     

Северин В.І.

ХКМ-18 1/9

9,14

68,55

 

 

  4.     

Безгузова А.Є.

ХКМ-18 2/9

8,00

60,00

 

 

  5.     

Котух К.М.

ХКМ-18 1/9

8,00

60,00

 

 

  6.     

Мількевич С.С.

ХКМ-18 1/9

7,92

59,40

 

 

  7.     

Клімас Д.Ю.

ХКМ-18 2/9

7,85

58,87

 

 

  8.     

Василенко Є.П.

ХКМ-18 1/9

7,50

56,25

 

 

9. 

Ткаченко Д.С.

ХКМ-18 2/9

7,43

55,72

 

 

 10.

Капітонов О.В.

ХКМ-18 2/9

7,35

55,12

 

 

 11.

Григор А.В.

ХКМ-18 2/9

7,28

54,60

 

 

 12.

Білий Д.А.

ХКМ-18 2/9

7,21

54,07

 

 

 13.

Сидоренко Б.О.

ХКМ-18 1/9

7,07

53,02

 

 

 14.

Тищенко Д.А.

ХКМ-18 1/9

7,00

52,50

 

 

 

ІІ курс

      1.    

Стрижов П.О.

ХКМ-17 1/9

10,70

80,25

 

 

      2.    

Герлінг В.С.

ХКМ-17 1/9

10,00

75,00

 

 

      3.    

Герлінг Г.С.

ХКМ-17 1/9

10,00

75,00

 

 

      4.    

Задесенець М.О

ХКМ-17 1/9

9,50

71,25

 

 

    5.    

Бортников Л.Л.

ХКМ-17 2/9

9,00

67,50

 

 

 6.    

Головко О.В.

ХКМ-17 2/9

8,75

65,62

 

 

      7.    

Бурлак В.В.

ХКМ-17 2/9

8,56

64,20

 

 

      8.    

Таран Т.С.

ХКМ-17 2/9

8,56

64,20

 

 

      9.    

Лук`яненко Б.В.

ХКМ-17 1/9

8,37

62,77

 

 

   10.   

Дудник І.О.

ХКМ-17 2/9

8,31

62,32

 

 

   11.   

Мельник І.В.

ХКМ-17 2/9

8,18

61,35

 

 

   12.   

Литовченко С.С.

ХКМ-17 1/9

8,01

60,07

 

 

   13.   

Корнишев І.С.

ХКМ-17 2/9

8,00

60,00

 

 

   14.   

Воротняк П.В.

ХКМ-17 2/9

7,81

58,57

 

 

   15.   

Горовий В.Д.

ХКМ-17 2/9

7,81

58,57

 

 

   16.   

Пономаренко Р.С.

ХКМ-17 1/9

7,62

57,15

 

 

   17.   

Цись С.С.

ХКМ-17 1/9

7,50

56,25

 

 

ІІІ курс

  1.     

Голік Д.В.

ХКМ-16 1/9

5,00

90,00

 

 

  2.     

Черненко М.С.

ХКМ-16 1/9

5,00

90,00

 

 

  3.     

Сидорець Б.А.

ХКМ-16 1/9

4,83

86,94

 

 

  4.     

Ватуля М.О.

ХКМ-16 1/9

4,75

85,50

 

 

  5.     

Волинець А.В.

ХКМ-16 2/9

4,75

85,50

 

 

  6.     

Горобець О.С.

ХКМ-16 2/9

4,72

84,96

 

 

  7.     

Блищик М.С.

ХКМ-16 2/9

4,66

83,88

 

 

  8.     

Поліч А.С.

ХКМ-16 1/9

4,66

83,88

 

 

  9.     

Радченко А.Ю.

ХКМ-16 1/9

4,66

83,88

 

 

10.

Соловей Д.С.

ХКМ-16 1/9

4,50

81,00

 

 

 11.

Кіслухін К.С.

ХКМ-16 1/9

4,50

81,00

 

 

 12.

Кудрявцев А.С.

ХКМ-16 2/9

4,33

77,94

 

 

 13.

Молчанов А.О.

ХКМ-16 2/9

4,33

77,94

 

 

 14.

Литвинов А.С.

ХКМ-16 2/9

4,25

76,50

 

 

 15.

Блищик Д.В.

ХКМ-16 1/9

4,00

72,00

 

 

 16.

Зозуля Д.В.

ХКМ-16 2/9

4,00

72,00

 

 

 17.

Зінченко Є.М.

ХКМ-16 1/9

3,91

70,38

 

 

 18.

Максимчук Є.А.

ХКМ-16 1/9

3,83

68,94

 

 

ІVкурс

  1.     

Багрянцев П.В.

ХКМ-15 1/9

5,00

90,00

 

 

  2.     

Большаков В. В.

ХКМ-15 1/9

5,00

90,00

 

 

  3.     

Горбаньов С. В.

ХКМ-15 2/9

5,00

90,00

 

 

  4.     

Калько К.П.

ХКМ-15 2/9

5,00

90,00

 

 

  5.     

Коновалов І.Ю

ХКМ-15 1/9

5,00

90,00

 

 

  6.     

Магала В.О.

ХКМ-15 1/9

5,00

90,00

 

 

  7.     

Муха Я.О.

ХКМ-15 2/9

5,00

90,00

 

 

  8.     

Науменко І.А.

ХКМ-15 2/9

5,00

90,00

 

 

  9.     

Паливода О.Л.

ХКМ-15 1/9

5,00

90,00

 

 

 10.

Рашкевич Н.Ю.

ХКМ-15 1/9

5,00

90,00

 

 

 11.

Савотін К.О

ХКМ-15 1/9

5,00

90,00

 

 

 12.

Чернявський М.С

ХКМ-15 1/9

5,00

90,00

 

 

 13.

Черняк В.О.

ХКМ-15 2/9

5,00

90,00

 

 

 14.

Глоба Є.В.

ХКМ-15 2/9

4,88

87,84

 

 

 15.

Харланов В.О.

ХКМ-15 2/9

4,88

87,84

 

 

 16.

Волошин М.Р.

ХКМ-15 1/9

4,66

86,88

 

 

 17.

Єгоров Д.С.

ХКМ-15 2/9

4,66

86,88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друк

Тендер

Автор: Адміністратор. Posted in Матеріали

ІНФОРМАЦІЯ № 16031XX309469

про результати проведення переговорної процедури закупівлі

1. Замовник.

1.1. Найменування:

 Дніпропетровський монтажний технікум.

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ:

04760713.

1.3. Місцезнаходження:

Дніпропетровська область, 49600, м. Дніпропетровськ, Кіровський район, вул. Столярова, 8.

2. Джерело фінансування закупівлі:

Кошти державного бюджету України.

3. Інформація про предмет закупівлі.

3.1. Найменування предмета закупівлі:

ДК 016:2010 - Пара та гаряча вода;  постачання пари та гарячої води

(код - 35.30.1),  ДК 021:2015 - Пара,гаряча вода та пов’язана продукція 

( код - 09320000-8 ).

3.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг:

1918 Гкал.

3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:

Дніпропетровська область, 49600, м. Дніпропетровськ, Кіровський район, вул. Столярова, 8.

3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:

січень-грудень 2016 р.

4. Інформування про застосування переговорної процедури закупівлі.

4.1. Адреса веб-сайта, на якому замовником додатково розміщено інформацію про застосування переговорної процедури закупівлі: -------------------------------

4.2. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: №043806, "ВДЗ" №31(16.02.2016) від 16.02.2016.

4.3. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель : №043806, "ВДЗ" №31(16.02.2016) від 16.02.2016.

4.4. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель:

№051954, "ВДЗ" №36(23.02.2016) від 23.02.2016.

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі:

26.01.2016р.

6. Інформація про переможця переговорної процедури закупівлі.

6.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові:

КП «Теплоенерго» Дніпропетровської міської ради.

6.2 Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 32688148

6.3. Місцезнаходження (для юридичної особи) та місце проживання (для фізичної особи), телефон, телефакс:

Дніпропетровська область, 49000, м. Дніпропетровськ,  вул. Погребняка, 7; тел. (056) 374-30-08.

7. Результат проведення процедури закупівлі.

7.1. Дата акцепту пропозиції:

18.02.2016 р.

7.2. Дата укладення договору про закупівлю:

04.03.2016 р.

7.3. Сума, визначена в договорі про закупівлю:

2767041 грн.  14 коп. , в т.ч. ПДВ  461173  грн. 52 коп.

(цифрами)

Два мільйони сімсот шістдесят сім тисяч сорок одна грн. 14 коп., в т.ч. ПДВ чотириста шістдесят одна тисяча сто сімдесят три грн. 52 коп.

(словами)

7.4. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару).

8.    Відміна процедури закупівлі.

8.1. Дата прийняття рішення.

8.2. Підстава.

 

Голова комітету з конкурсних торгів           __________         Владимирова І.В.

                                                                          М.П.

 

Квитанція №101490420 від 2016-03-05

Документ №1437121 дата подання 2016-03-04 10:51:23

Вхідний номер на порталі №16031XX309469

 

ІНФОРМАЦІЯ №16031XX309440

про результати проведення переговорної процедури закупівлі

 

1. Замовник.

1.1. Найменування:

 Дніпропетровський монтажний технікум.

1.2. Код за ЄДРПОУ:

 04760713.

1.3. Місцезнаходження:

Дніпропетровська область, 49600, м. Дніпропетровськ, Кіровський район, вул. Столярова, 8.

2. Джерело фінансування закупівлі:

Кошти державного бюджету України.

3. Інформація про предмет закупівлі.

3.1. Найменування предмета закупівлі:

ДК 016:2010 – Енергія електрична (код - 35.11.1), ДК 021:2015 - Електрична енергія (код - 09310000-5).

3.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг:

520,5 тис. кВт/рік.

3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:

Дніпропетровська область, 49600, м. Дніпропетровськ, Кіровський район, вул. Столярова, 8.

3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:

січень-грудень 2016 року.

4. Інформування про застосування переговорної процедури закупівлі.

4.1. Адреса веб-сайта, на якому замовником додатково розміщено інформацію про застосування переговорної процедури закупівлі: ------------

4.2. . Дата оприлюднення і номер інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель:

№032368, "ВДЗ" №24(05.02.2016) від 05.02.2016.

4.3 Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель:

№032368, "ВДЗ" №24(05.02.2016) від 05.02.2016.

4.4. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель:

№051937, "ВДЗ" №36(23.02.2016) від 23.02.2016.

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі:

26.01.2016р.

6. Інформація про переможця переговорної процедури закупівлі.

6.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові:

ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго».

6.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 23359034.

6.3. Місцезнаходження (для юридичної особи) та місце проживання (для фізичної особи), телефон, телефакс:

Дніпропетровська область, 49107, м. Дніпропетровськ, вул. Запорізьке шосе, 22; т. (056) 373-56-43; факс (056) 373-52-37.

7. Результат проведення процедури закупівлі.

7.1. Дата акцепту пропозиції:

12.02.2016 р.

7.2. Дата укладення договору про закупівлю:

04.03.2016 р.

7.3. Сума, визначена в договорі про закупівлю:

759147 грн. 42 коп. , в т.ч. ПДВ  126524 грн. 57 коп.;

(цифрами)

 Сімсот п’ятдесят дев'ять тисяч сто сорок сім грн.  42 коп.,в т.ч. ПДВ  сто двадцять шість тисяч п'ятсот двадцять чотири грн.  57 коп.

(словами)

7.4. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару):

0,57/1,90704 грн за кВт/рік  (населення/інші споживачі).

8. Відміна процедури закупівлі.

8.1. Дата прийняття рішення.

8.2. Підстава.

 

Голова комітету з конкурсних торгів           __________       Владимирова І.В.

                                                                         М.П.

Квитанція №101490351 від 2016-03-05

Документ №1437050 дата подання 2016-03-04 10:37:36

Вхідний номер на порталі №16031XX309440

 

 

Друк

Іноземних дисциплін

Автор: Адміністратор. Posted in Матеріали

   Англійська мова – сама поширена мова в світі. Кожний  спеціаліст, кожна високо освічена людина має володіти англійською мовою, тому що це мова спілкування, бізнесу, науки і культури. В  Монтажному  технікумі студенти вивчають дисципліни  «Анаглійська мова» та «Анаглійська мова за професійним спрямуванням» протягом  трьох років, шести семестрів. Крім того, для студентів, які в школі не вивчали англійську мову або мають з неї недостатні знання, створена так звана «група вирівнювання», де викладач навчає основ англійської мови. На заняттях широко застосовуються технічні засоби навчання. А в поза аудиторний час для студентів працюють гуртки, проводяться різноманітні заходи. На сайті ви можете познайомитися з заходами Тижня предметної комісії  іноземних, які завжди викликають великий інтерес студентів, а особливо великий концерт на іноземних мовах, присвячений Дню Святого Валентина. Поступайте в Монтажний технікум, вивчатимемо англійську мову разом! Нова мова – новий світ!спілкування, бізнесу, науки і культури. В  Монтажному  технікумі студенти вивчають дисципліни  «Анаглійська мова» та «Анаглійська мова за професійним спрямуванням» протягом  трьох років, шести семестрів. Крім того, для студентів, які в школі не вивчали англійську мову або мають з неї недостатні знання, створена так звана «група вирівнювання», де викладач навчає основ англійської мови. На заняттях широко застосовуються технічні засоби навчання. А в поза аудиторний час для студентів працюють гуртки, проводяться різноманітні заходи. На сайті ви можете познайомитися з заходами Тижня предметної комісії  іноземних, які завжди викликають великий інтерес студентів, а особливо великий концерт на іноземних мовах, присвячений Дню Святого Валентина. Поступайте в Монтажний технікум, вивчатимемо англійську мову разом! Нова мова – новий світ!

Склад предметної комісії іноземних мов

Шуландт Людмила Вікторівна – викладач вищої  категорії, голова предметної комісії. Освіта – Черкаський державний педагогічний університет.

Кравець Світлана Савеліївна - викладач вищої  категорії. Освіта – Дніпропетровський національний університет.

Кільчинська-Давидова Олександра Євгенівна - викладач вищої  категорії. Освіта - Дніпропетровський національний університет.

Серпокрил Юлія Олександрівна – викладач англійської мови. Освіта – Мелітопольський державний педагогічний університет, Національний гірничий університет – магістратура.

Декадa англійської мови відкрити файл...

СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА В АНГЛОМОВНИХ КРАЇНАХ відкрити файл...

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі