Природнично-математичних дисциплін
Друк

Природнично-математичних дисциплін

Автор: Адміністратор. Posted in Циклові комісії

    Природничо-математичні дисципліни – це комплекс навчальних предметів, які вивчають студенти технікуму на I та II курсах: математика, фізика, астрономія, хімія, географія, вища математика, технічна механіка, опір матеріалів, будівельна механіка. Завдання кожного навчального закладу - виховувати всебічно й гармонійно розвинену особистість, здатну до творчої продуктивної праці. Це така особистість, яка в процесі оволодіння основами наук вміє самостійно поповнювати свої знання та застосовувати їх до стрімкої динаміки сучасного виробництва й вимог науково-технічного прогресу.Формування у студентів навичок самостійної пізнавальної діяльності та невід’ємного від них стійкого інтересу до навчання є одним з найважливіших завдань вищої освіти.

    За всі роки існування монтажного технікуму постійно змінювався склад комісії, але високий професіоналізм та педагогічна майстерність завжди була і є візитівкою циклової комісії природничо-математичних дисциплін. Імена Криворота Василя Павловича, Пайкової Ліни Йосипівни, Полякової Надії Павлівни, Міщенко Олени Федорівни, Сироти Антона Івановича, Пупко Любові Львівни, Пінус Лариси Марківни, Мазур Ірини Володимирівни назавжди залишаться в історії монтажного технікуму.

   З повагою й захопленням перед здобутками засновників циклової комісії молоді викладачі спрямовують свою діяльність на створення новітньої стратегії пізнавальної діяльності студентів.

Склад циклової комісії

Днепропетровский монтажный техникум

 

 

 Трінчук Ольга Миколаївна - Викладач математики та вищої математики, голова циклової комісії природничо-математичних дисциплін з 2012 року, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський державний університет у 1984 р. за спеціальністю «Математика», кваліфікація – «математик-викладач». Працює в коледжі з 1996 р.

 

Директор монтажного техникума

 

 

  Ватагіна Вероніка Василівна - Директор монтажного технікуму, викладач вищої математики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський  державний університет у 1973р. за спеціальністю «Динаміка та міцність машин», кваліфікація – «механік». Працює в тенхікумі з 1976 р.

Нагороджена нагрудними знаками «Відмінник освіти України» та «Петро Могила».

  

3

 

 

  Бєляева Олена Олексіївна - Заступник директора з навчальної роботи, викладач математики та вищої математики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський державний університет у 1984 році за спеціальністю «Прикладна математика», кваліфікація – «математик». Працює в коледжі з 1997р.

Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

4

 

 

  Мачелюк Наталія Вікторівна - Викладач математики та вищої математики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський національний університет у 1999р. за спеціальністю «Математика», кваліфікація – «математик, викладач математики». Працює в коледжі з 1991р.

  

5

 

 

 Кос Наталія Петрівна - Викладач технічної механіки, опору матеріалів, будівельної механіки, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Освіта повна вища, закінчила Карагандинський політехнічний інститут у 1979р. за спеціальністю «Будівництво», кваліфікація – «інженер-викладач будівельних дисциплін». Працює в коледжі з 2003р.

 

6

 

 

  Половинченко Людмила Сергіївна - Викладач фізики та астрономії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії». Освіта повна вища, закінчила Український державний хіміко-технологічний університет у 2001 р. за спеціальністю «Теплоенергетика», кваліфікація – «магістр з енергетики». Працює в коледжі 2001 р.

 

7

 

 

 Шепель Тетяна Василівна - Викладач хімії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії». Освіта повна вища, закінчила Дніпропетровський державний університет у 1998р. за спеціальністю «Хімія», кваліфікація – «хімік,викладач». Працює в коледжі з 2002 р.

 

8

 

 

 

 Шаповалова Віолетта Валеріївна - Викладач географії та екології, кваліфікаційна категорія «викладач другої категорії». Освіта повна вища, закінчила Український державний хіміко-технологічний університет у 1999р. за спеціальністю «Промислова екологія та охорона навколишнього природного сердовища», кваліфікація – «магістр хімічної технології та інженерії». Працює в коледжі з 2003р.

 

 

7

 

 

 

 Ситнікова Олена Миколаївна -Викладач математики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст». Освіта повна вища, закінчила Донецький національний університет у 2012р. за спеціальністю «Математика», кваліфікація – «магістр математики, викладач математики та інформатики». Працює в коледжі з 2012 р.

 

 

Фотогалерея «Життя циклової комісії» 2015-2016 -  відкрити файл 

Фотогалерея «Життя циклової комісії» 2016-2017 -  відкрити файл 

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі