Виховання — справа важка, і поліпшення його умов — одна з священних обов’язків кожної людини, бо немає нічого важливішого, як освіта самого себе і своїх ближніх.

Сократ (469 — 399 р. до н.е., давньогрецький філософ)

Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал.

   Мартін Лютер Кінг (1928-1968, американський проповідник

та лідер руху за громадянські права 1960-х років)

Друк

Тиждень української мови 2015

Автор: Barrispaly. Posted in Позааудиторна робота

З 16 по 20 березня 2015 року предметна комісія українознавства та гуманітарних дисциплін проводила тематичний тиждень, протягом якого були проведені різноманітні заходи, в яких брали участь викладачі комісії та студенти І-IV курсів.

16 березня – Тиждень було розпочато відвідуванням студентів груп БЕ-13-2/9 СТС-13-2/9 Виставкового центру Союзу Художників, де був представлений картинний вернісаж «Свято весни і жінка».

Eкспозиція була приурочена Міжнародному жіночому дню.

17 березня спільно з Обласною бібліотекою юнацтва ім. Свєтлова був проведений поетичний Олімп «Торкнись душею їхнього рядка», на якому студенти груп А-13-3/9 та ХКМ-14-2/9 мали можливість переглянути сторінки життя і творчості поетів-ювілярів: Л. Костенко, В.Симоненка, М.Рильського, Б.Олійника. На заході звучали пісні, вірші, була представлена цікава презентація та виставка книг.

18 березня цікаво пройшов літературно-мовний турнір «Хто кращий?!», в якому були задіяні студенти І курсу груп А-14-1/9 та А-14-2/9. Захід дав можливість студентам повторити вивчене, поглибити знання з української мови, української та світової літератур, зміг виявити артистичність учасників, а також зацікавив всіх присутніх вивчати літературу та різні види мистецтва. Всі присутні на цьому заході отримали масу яскравих емоцій і вражень.

Переможцем стала команда групи А-14-2/9

19 березня студенти ІІІ курсу відвідали Дніпропетровський театр одного актора «Крик», де переглянули виставу «Гріх», пронизану глибоким філософським, духовним осмисленням сучасності та майбутнього людства.

20 березня – завершальним етапом тематичного тижня стало справжнє захоплююче Свято поезії, яке пройшло у вигляді літературно-музичної композиції «З молитвою до Слова…». Захід відбувався напередодні Всесвітнього дня поезії, яке відзначається щороку 21 березня.

Учасники заходу звернулися до живого звучання поетичного слова великих українців-ювілярів: Тараса Шевченка (200 років), Олександра Довженка (120 років), Василя Симоненка (80 років), Ліни Костенко (85 років). Щира розповідь ведучих вразила цікавими фактами, а сам захід – добре підібраними відеороликами та музичним супроводом. Студенти І-ІV курсів читали вірші і прозу з відкритою душею, проникливо, кожен по-своєму переживаючи безсмертні рядки великих поетів. Деякі виступи чіпляли до глибини душі. Гарним доповненням вечора стали бардівська пісня у виконанні Марії Лискової, студентки групи А -13 1/9, на слова Ліни Костенко, а також лірична пісня про Тараса Шевченка у виконанні студентки групи БЕ-12-2/9 Анастасії Акулової.

БРАВО НАШИМ ТАЛАНОВИТИМ СТУДЕНТАМ!!! Проведені заходи сприяли розвитку пізнавального інтересу студентів, логічного мислення, пам'яті, уваги, кмітливості, поваги до рідного слова та шанобливого ставлення до нашого народу, представленого українськими митцями світового масштабу.

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі