Друк

Архітектурне відділення

Автор: Адміністратор. Posted in Відділення

Завідуючий архітектурного відділення 

Завідувач архітектурного відділення Плошенко Валерія Юріївна. Повна вища освіта, закінчила в 2014 році  Придніпровську державну академію будівництва та архітектури  за спеціальністю "Управління проектами", кваліфікація  "Керівник проектів і програм" спеціаліст другої категорії.

До складу архітектурного відділення входить 12  навчальних груп 4 курсів. Загальна кількість студентів понад 280 осіб.

Коледж здійснює підготовку фахівців за освітніми програмами:

191 «Архітектура та містобудування».

Кваліфікація “Технік з архітектурного проектування”

Студенти вивчають: історію архітектури, основні архітектурні стилі та пам'ятки архітектури, закономірності й сучасні досягнення в галузі архітектури, норми проектування, конструктивні схеми будівель і споруд, норми та правила виконання креслень, виконання типових та індивідуальних проектів, проектування інтер'єрів житлових та громадських будівель, екологічність та можливі засоби енергозбереження.

За період навчання студенти опановують 52 дисципліни спеціального курсу та 8 практик. До навчального процесу на відділенні залучені 47 високопрофесійних викладачів.

 

З метою забезпечення реалізації прав і рівних можливостей студентів в управлінні освітньою установою, для організації і ефективної діяльності в різних сферах громадського життя, учбово-виховного процесу на будівельному відділенні створений старостат, який здійснює свою діяльність на підставі «Положення про старостат». Керує роботою старостату завідувач будівельним відділенням Плошенко Валерія Юріівна . Голова старостату Вдовіна Маргарита, секретар – Закірова Олександра.

 

Подорож студентів до Кам'янець-Подольську

 

Подорож студентів до Кам'янець-Подольську частина друга

  

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі