Друк

Всеукраїнський освітній проект «Архітектор - 2019»

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

   4 грудня 2018 року стартував Всеукраїнський освітній проект «Архітектор - 2019», в якому прийняли участь 1300 студентів з різних міст України. До фіналу конкурсу, який відбудеться в лютому 2019 року, у місті Київ, пройшло 85 студентів, серед них 4 студентів ДДКБМТА спеціальності «Архітектура та містобудування»:

Друк

Колядуймо хором – собором!

Автор: Ukraine. Posted in Новини

В святковий день 19 грудня 2018 року в нашому коледжі відбулося фантастичне свято Коляди. До святкового дійства були залучені як студенти, так і викладачі. Запал позитивної енергії та святкового настрою отримали всі присутні.

Друк

Співпраця викладачів і студентів ДДКБМТА

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Опрацьовуючи конкретні життєві та професійні ситуації студенти знайшли відповідь на запитання «Як правильно діяти, використовуючи наявні теоретичні знання?». Така командна співпраця студентів та викладачів комерційної діяльності, викликала задоволення обох сторін. 

Друк

Конкурс плакатів «Знай і поважай свої права»

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

    10-14 грудня 2018 року у Дніпровському державному коледжі будівельно-монтажних технологій та архітектури відбувся конкурс студентських плакатів «Знай і поважай свої права» до Всеукраїнського тижня права. У конкурсі взяли участь 41 студент I курсу архітектурного відділення. Жюрі конкурсу – викладач правознавства Лукашова А.Л., завідувач архітектурного відділення Плошенко В.Ю., психолог Битова І.В. – відмітили творчий підхід і глибину розуміння прав людини студентами, почуття поваги до прав і свобод людини. За підсумками конкурсу I місце посіли роботи студентів:

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі