Друк

Коли захист об’єднує світ!

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

23 червня 2022 року у Дніпровському фаховому коледжі будівельно-монтажних технологій та архітектури завершився захист дипломних проєктів архітектурного відділення. Цього року дипломування – це особливе явище. Захист дипломних проєктів  проходив як традиційно в коледжі, так і в онлайн-форматі. Випускники, які опинилися закордоном, виходили на зв'язок з  Польщі, Німеччини, Австрії, Чехії, Норвегії, Португалії, Словаччини, славного міста Мелітополь та навіть з Австралії! Дякуємо нашим студентам, викладачам і ЗСУ, бо тримаємося і перемагаємо!

Друк

Акція "Допоможемо тим хто нас захищає"

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Профспілка студентів коледжу разом зі Студентською радою провів Благодійну акцію «Допоможемо тим хто нас захищає»! Виручені кошти були витрачені на потреби та речі першої необхідності воєнного шпиталю, куди наша делегація студентів завітала для підтримки Захисників! Все буде Україна!

Друк

Схід і захід разом

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

В рамках акції «Схід і захід разом», яка проводиться під егідою Міністерства освіти і науки України та з метою підготовки до Всесвітнього Дня вишиванки, завідувач будівельного відділення Кушпіт І.А. виконала вишитого рушника з етнічними орнаментами нашої області.

Друк

Робота волонтерів коледжу в штабах гуманітарної допомоги для ЗСУ, ТРО та біженців

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Теперішнійстан в нашійкраїні - війна з агресором. Вона, як лакмусовийпапірець, даєможливістьпобачитиміцніпаросткипатріотизму, волонтерського духу, та доброїволі, якізакладалисявсіці роки в нашу молодь. Багатостудентів-архітекторів (тепервипускниківнашогоколеджу) наразіволонтерствує в штабах гуманітарноїдопомоги для ЗСУ, ТРО та біженців.

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі