Друк

День вишиванки 2018

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Із нагоди Дня вишиванки, який цьогоріч святкували 17 травня, у Дніпрі влаштували грандіозний флешмоб за участю понад 1,5 тисячі школярів та студентів, а також Президента України Петра Порошенка. Учасники акції під назвою «Взори вільних» за допомогою різнокольорових аркушів під музику по черзі створювали візерунки, характерні для вишиванок з різних регіонів України. Президента України Петра Порошенка запросили до участі у флешмобі для створення зображення єдиної України.  

Друк

Про стан законодавчого забезпечення функціонування та розвитку закладів фахової передвищої освіти

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

16 травня 2018 року відбулось розширене засідання Комітету Верховної Ради  України з питань науки і освіти за участю Міністра освіти і науки України Гриневич Л.М. на тему «Про стан законодавчого забезпечення функціонування та розвитку закладів фахової передвищої освіти (що за установчими документами мають статус вищих начальних закладів І-ІІ рівнів акредитації).

Друк

73-я річниця з Дня Перемоги над нацизмом

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

  08 травня 2018 року в читальному залі ДДКБМТА був проведений викладачем історії Раковою З.В. патріотично-виховний захід « В день лазуровий квітучого маю до тебе, людино, в надії звертаюсь», присвячений 73-ій річниці з Дня Перемоги над нацизмом у ході Другої світової війни та до Дня памʼяті та примирення.  

Студенти 1-го курсу та викладачі вшановували памʼять воїнів,  загиблих  у Другій світовій війні та чествували ветеранів, учасників Другої світової війни та людей, що мають статус «Дитина війни».

На заході були присутні ветеран війни підполковник Олексій Григорович Пономаренко та «дитина війни», викладач фізичної культури Бєляєв Іван Павлович.

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі