Друк

Радіодиктант національної єдності

Автор: Ukraine. Posted in Новини

8 листопада до Дня української писемності та мови відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Ми теж традиційно долучилися до цього дійства. Викладачі Циклової комісії українознавства та гуманітарних дисциплін разом зі студентами груп КД-18-1/9, ХКМ-19-2/9, А-17-3/9 і БЕ-18-3/9 писали диктант «Від бересту – до «цифри», який зачитував у студії першого каналу Суспільного радіо UA: Українське доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, педагог та автор підручників з української мови Олександр Авраменко.

Друк

Презентація антології віршів поетів Придніпров’я “Козацька звитяга повік невмируща»

Автор: Ukraine. Posted in Новини

6 листопада групи ХКМ-18-2/9 та А-18-2/9 під керівництвом викладача української мови та літератури Максимович Л.О. відвідали презентацію антології віршів поетів Придніпров’я “Козацька звитяга повік невмируща», яка проводилася в Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді ім. М.Свєтлова.

Друк

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Оголошено результати міжнародного конкурсу архітектурного рисунку «КАР 2019», де приймали участь 338 учасників,  які представили 420 робіт!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Друк

Зустріч студентів та викладачів з провідними архітекторами міста Дніпра

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

2.11.2019 студенти та викладачі архітектурного відділення за ініціативою колишнього головного архітектора Дніпра Підорвана Ігора Григоровича провели зустріч з провідними архітекторами міста Дніпра. Архітектори  Бердик Олександр Миколайович, Житников Володимир Володимирович,  Плосконос Олександр Тимофійович та Андреєва Ольга Іванівна ознайомили з реалізацією своїх об’єктів – реставрація пам’ятки архітектури з реконструкцією під Управління Дніпровської Єпархії УПЦ по вул. Шевченка,55, Храм Богородиці «Несподівана радість» та Храм Іоанна Хрестителя на Набережній Дніпра. Дякуємо архітекторам за цікаву розповідь, що поділилися  багаторічним досвідом з майбутніми фахівцями

Друк

До 50-річчя від дня народження визначного українського митця Івана Петровича Котляревського

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

29 жовтня 2019 у дніпровському  Будинку мистецтв відбувся захід до 50-річчя від дня народження визначного українського митця Івана Петровича Котляревського та Всесвітнього дня мультиплікації.

Наші студенти-архітектори та молоді художники і дизайнери на вшанування ювілею зробили оригінальну мистецьку імпрезу «Уклін Івану Котляревському», звернувшись до п’єси «Наталка-Полтавка» та найвідомішого твору письменника - бурлескно-травестійної поеми «Енеїда», що написана на сюжет однойменної класичної поеми римського поета Вергілія.

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі