Друк

День скорботи й вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

 

21 червня 2019 г. мітингом біля Пам’ятного знака десантної групи 195-ї Новомосковської Червонопрапорної стрілецької дивізії (річпорт) з нагоди дня скорботи й вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Другій світовій війні розпочалися загальноміські заходи. В урочистостях, організованих під керівництвом викладача історії Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури Л.М.Якуненко, взяли участь ветерани Другої світової війни, студенти і педагогічний колектив навчального закладу, представники Центральної районної ради міста Дніпра на чолі з Богданом Галенком, численні гості. Під час святкового концерту згадали великий подвиг наших співвітчизників, врятувавших світ від нацистської чуми, і всіх тих, хто сьогодні боронить країну від новітньої чуми зі сходу.

Друк

Подорож до міста Полтава

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

28.05.2019 студенти архітектурного відділення здійснили захоплюючу подорож до міста Полтава для вивчення історико-архітектурної спадщини м.Полтави і відвідали Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка з метою подальшої профорієнтації та можливості продовження архітектурного навчання. Вважаємо, що яскраві враження і позитивні емоції наддадуть потужний поштовх в навчанні та професійній кар’єрі.

Друк

Тренінг із пропаганди культури ненасилля та миру в громадах

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

 29 травня 2019 року в рамках участі у Міжнародній програмі «Молодь як агенти поведінкових змін» первинною профспілковою організацією студентів і Службою практичної психології коледжу спільно із Дніпропетровською обласною організацією Червоного Хреста України був організований і проведений тренінг із пропаганди культури ненасилля та миру  в громадах, розвитку вмінь активного слухання, емпатії і співпраці, критичного мислення і поваги до різноманіття, внутрішньої гармонії. У заході взяли участь студенти гр. БЦІ-18 3/9.

Друк

«Puzzle-2019»

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Студенти нашого коледжу І та ІІ курсів взяли участь в IX Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2019».

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі