Друк

Студенти коледжу серед переможців міжнародного конкурсу

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Впродовж 29 вересня – 1 жовтня у культурно-діловому центрі «Менора» пройшов фінал XVІІ Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організованого Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». До фіналу вийшли студенти архітектурного відділення Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури Яна Костригіна, Тетяна Шмалько (А-18 1/9), Катерина Кас’янова, Кристина Івахницька, Святослав Павленко (А-18 2/9), Софія Нестеренко, Дар’я Мерзла (А-19 1/9), Максим Масенко (А-19 2/9).

Друк

До 79-х роковин Бабиного яру 29 вересня – сумні роковини в історії України.

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

79 років тому відбулася жахлива трагедія – у Бабиному яру розпочалися масові розстріли мирного населення окупованого Києва. Лише за перші два дні нацистськими окупантами було страчено 33771 особу, серед яких понад 30 тисяч було євреїв. Загалом за весь час окупації Києва у Бабиному яру за різними підрахунками розстріляно від 70 до 200 тисяч людей. Про Голокост – геноцид єврейського народу під час Другої світової війни йшлося на студентських читаннях у Дніпровському державному коледжі будівельно-монтажних технологій та архітектури, організованих викладачем історії Л. М. Якуненко. У заході взяли участь переможці XVІІ Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організованого Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». Це студенти архітектурного відділення Яна Костригіна, Тетяна Шмалько (А-18 1/9), Катерина Кас’янова, Кристина Івахницька, Святослав Павленко (А-18 2/9), Софія Нестеренко, Дар’я Мерзла (А-19 1/9), Максим Масенко (А-19 2/9). Студентські читання засвідчили: сучасна молодь одностайно сприймає трагедію Бабиного яруяк один із численних актів геноциду єврейського народу, як злочин проти всієї України, жахливу сторінку в історії людства, яку перегорнуто, але яка не підлягає забуттю.

Друк

Шановні батьки студентів Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури !

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

До Вас звертається адміністрація навчального закладу  Вашої дитини.

В період літніх канікул діти будуть перебувати більше часу вдома, під Вашим контролем.

Нагадуємо Вам, що під час перебування студентів на канікулах, всю відповідальність за збереження життя і здоров’я несете Ви – батьки. Тому зверніть увагу своїх дітей, а наших студентів, на дотримання та виконання правил, а саме:

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі