Друк

Магічний Новий 2020 Рік.

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

 Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято. У цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії та найзаповітніші бажання. Його однаково люблять і студенти, і викладачі. І тому, 24.12.2019 р. в актовій залі нашого коледжу зібралось чимало глядачів на новорічний концерт.

Друк

Огляд-конкурс курсових проектів «Малоповерховий житловий будинок». 2019

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

  26 грудня 2019 року  відбувся огляд-конкурс   курсових проектів  з архітектурного проектування на тему «Малоповерховий житловий будинок», в конкурсі прийняли  участь  64 студентів 3 курсу.

 Роботи студентів відрізняються різноманітністю архітектурних рішень та подачею графічного матеріалу.

 Бажаємо студентам успішної здачі сесії!

Друк

Архітектурний воркшоп "Дніпро-пром"

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

У Дніпрі відбувся всеукраїнський архітектурний форум “Міста України 2019», а в його рамках - професійний архітектурний воркшоп "Дніпро-пром" у якому бали участь студенти-архітектори нашого коледжу та молоді архітектори із Дніпра, Києва, Львова, Тернополя, Вінниці, Харкова тощо! Майже цілий тиждень професіонали з різних міст країни шукали нові можливості доброустрою складних за організацією територій нашого міста. Участь у таких заходах дозволяє майбутнім архітекторам переймати досвід та навчає професійному підходу до реальних проблем!

Друк

Екскурсія на льодовий майданчик 2019

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Красно дякуємо

директорові Жилку Вадиму Олександровичу і головному інженерові Маршенку Андрію Володимировичу

ТОВ "Техноцентр "Холод"  

за цікаву і пізнавальну технічну екскурсію організовану для студентів. і викладачів спеціальності 142 "Енергетическое машинобудування"

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі