Друк

Засідання обласного методичного об’єднання голів профспілкових організацій студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а.

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

15 листопада 2018 року у Дніпровському державному коледжі будівельно-монтажних технологій та архітектури за сприяння первинної профспілкової організації студентів коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання голів профспілкових організацій студентів ЗВО І-ІІ рівня акредитації за темою: «Роль первинної профспілкової організації студентів в роботі по профілактиці насильства у сім'ї». Під час методичного об'єднання обговорювались питання, пов’язані з різними аспектами профспілкової роботи щодо попередження домашнього насильства.

Друк

Захід до дня студента в гуртожитку 2018

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Студентська рада гуртожитку, під керівництвом вихователя Ланської А.М., організувала святковий захід у гуртожитку Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури,  присвячений Дню студента. Студентам було цікаво брати участь в різноманітних конкурсах та активно відповідати на питання до залу, а також  слухати музикальне вітання та авторські вірші.

Друк

25-го жовтня 1943 року – звільнення м. Дніпра від фашистських загарбників

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

   23 жовтня 2018 до 75-ої річниці визволення Дніпра студенти коледжу разом із Радою ветеранів Центрального району у місті Дніпрі вшанували пам’ять про солдатів, які звільняли обласний центр від фашистських загарбників. Ми пам’ятаємо цих людей, які дали нам волю, які відвоювали її своїм потом і кров’ю, віддавши свої життя. Пам’ять – це найвеличніше й найголовніше.

Друк

Ознайомча практика студентів архітекторів

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

  Відповідно до графіка навчального процесу студенти архітектурного відділення груп  А -16 1/9,  А -16 2/9  та  А -16 3/9,  здійснили тижневу ознайомчу практику з 21 вересня по 28  вересня 2018 року. За період практики студенти з викладачами здійснили відвідування історико–архітектурних пам’яток міст Києва, Чернівців та Одеси.

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі