Друк

Арт – лікування!

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

  Лікування в наші часи нанотехнологій стає більш ефективним та винахідливим. Але хворих не стає менше, особливо дітей. Вже доказано вченими та психологами, що людина має спроможність до самосцілювання. Тільки для цього мають бути сприятливі умови. Наприклад, позитивне мислення та оточення, арт-терапія, тощо. Вже рік поспіль ми так чи інше працюємо з Дніпропетровською обласною дитячою клінічною лікарнею, а саме з Нейрохірургічним дитячим відділенням. Проводимо святкові заходи або приймаємо участь у благодійності. Що тільки не зробиш для хворої дитини!? І от, студентки 4 курсу ДДКБМТА факультету «Архітектура та містобудування» Леонтьєва Владислава, Собко Віра та Бабакова Олена розфарбували коридор цього відділення в позитивні дитячі малюнки. На цих малюнках зображені казкова русалка та рожевий єдиноріг, картини радісного дитинства та сімейні цінності. Дітлахи навіть вставали із своїх ліжечок, забувши про хвороби, щоб допомогти художницям. Молодь підтримав благодійний фонд «Совушка». Розфарбування проходило під керівництвом викладача Бекмурзіної Юлії Михайлівни. Творчість необхідна дітлахам, тому що вона малює краще майбутнє для них і лікує свідомість!

Друк

У Дніпрі нагородили переможців міської спартакіади серед коледжів

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

7 червня до міської ради Дніпра запросили представників коледжів і технікумів міста, які показали найкращі результати за підсумками міського етапу спартакіади серед закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Друк

День захисту дітей в Нейрохіхрургії.

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

01.06.2018 р. до Дня захисту дітей «Арт-МОСТ» спільно з представниками компанії Ciklum організували маленьке свято для діток у Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні, а саме в Нейрохірургічному дитячому відділенні. Леонтьєва Владислава студентка 4 курсу ДДКБМТА факультету «Архітектура та містобудування» та викладач Бекмурзіна Юлія Михайлівна малювали аквагрим і проводили майстер-класи. Також дітки отримали подарунки від представників компанії. Свято приходило від доброго серця для кращого і швидкого виліковування діточок)

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі