Новини
Друк

Засідання обласного методичного об’єднання голів первинних профспілкових організацій студентів закладів фахової передвищої освіти

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

25 травня року на базі Дніпровського фахового коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури відбулось засідання обласного методичного об`єднання голів первинних профспілкових організацій студентів. Засідання було спрямоване на  тему:

Друк

XXІІІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту»

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

20–21 травня у Києві пройшов фінал XXІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» імені І.Б.Медвинського, до якого вийшли 29 учасників. У зв’язку з військовою агресією проти України, захід проводився у змішаному форматі. Серед фіналістів були й студенти нашого навчального закладу.

Друк

Як ми готуємось до відбудови України?!

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

В народі нас називають «холодильщики» ... Насправді, ми – майбутні мехатроніки холодильних установок і систем мікроклімату. Це круто, цікаво, весело, відповідально, престижно, складно! В нашій професії немає точного переліку якихось викликів, кожного разу щось нове. Наразі - участь у створенні належних умов холодильного зберігання харчових продуктів.

Друк

ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ…

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ПАНОРАМА ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ: МЕТОДИ ТРАДИЦІЙНОГО ТА ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ»

26 квітня 2023 року у форматі конференції ZOOMвідбулося засідання міського методичного об’єднання викладачів української мови та літератури  ЗФПО Новомосковсько-Павлоградського регіону на тему «Панорама педагогічної майстерності: методи традиційного та інтерактивного навчання в умовах сучасної освіти». МЕТА  заходу – обговорення теоретичних та практичних аспектів використання різноманітних  методів навчання на заняттях словесності та поширення педагогічного досвіду.

Друк

Вітаємо переможців міського конкурсу методичних розробок «Аукціон методичних ідей»!

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Міським методичним об’єднанням викладачів коледжів дисципліни «Безпека життєдіяльності» проведено огляд-конкурс методичних розробок. Переможцями визнано одразу два викладачі циклової комісії монтажних дисциплін! 

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі