Друк

Фестиваль кіно

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Скрізь не побуваєш, але можна спробувати!

ПОМАНДРУЄМО!......

Та спочатку треба обрати маршрут подорожі!

«ДНІПРОВСЬКИЙ БУДИНОК МИСТЕЦТВ» люб’язно запросив студентів 1-2 курсів спеціальності «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок»  визначити перелік своїх семи  чудес Дніпра,  якого поки що  немає.

Друк

Воркшоп 2022

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

       14 вересня 2022 р в рамках науково-патріотичного прєкту «Гутірки. Україна та новий історичний час!» студенти  першого курсу спеціальності «Енергетичне машинобудування» взяли участь у  Workshop національно-патріотичного спрямування «Державність омріяна в віках» .

Команди працювали активно та злагоджено

Друк

Коли захист об’єднує світ!

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

23 червня 2022 року у Дніпровському фаховому коледжі будівельно-монтажних технологій та архітектури завершився захист дипломних проєктів архітектурного відділення. Цього року дипломування – це особливе явище. Захист дипломних проєктів  проходив як традиційно в коледжі, так і в онлайн-форматі. Випускники, які опинилися закордоном, виходили на зв'язок з  Польщі, Німеччини, Австрії, Чехії, Норвегії, Португалії, Словаччини, славного міста Мелітополь та навіть з Австралії! Дякуємо нашим студентам, викладачам і ЗСУ, бо тримаємося і перемагаємо!

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі