Друк

Всеукраїнський тиждень права

Автор: Адміністратор. Posted in Новости

 З 05 по 09 грудня 2016 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Відповідний план заходів затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016р. № 627-р.

Проведення тижня має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов’язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Всеукраїнський тиждень права запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Захід проводиться щороку у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації  Об’єднаних Націй прийнято загальну декларацію прав людини.

8 грудня 2016 в читальній залі Дніпропетровського монтажного технікуму відбулися збори  студентів  ІІ та ІІІ курсів в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

З доповіддю виступила заступник начальника відділу нагляду  у соціально-культурній сфері Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – Решетнікова  Ганна Василівна.

На заході були присутні викладачі технікуму, а також головний державний інспектор відділу нагляду у соціально культурній сфері Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області – Прошенкова Тетяна Григорівна.

 

 

 

На сайті 96 гостей та один учасник