Друк

Тиждень Англійської мови

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

The Week of English

For everyone

who knows,

understands,

likes and

is interested in English

Тиждень англійської мови в 2018 році розпочався з виставки стіннівок з традиційною назвою «Чи знаєте ви англійську мову?», в яких наші студенти використовували різноманітні пізнавальні, розважальні та гумористичні теми.

 

Так багато цікавого ще існує в цьому світі. Про це все й можна прочитати в наших стіннівках – розширити свій світогляд.

Студенти з цікавістю знайомляться з творчими роботами своїх товаришів, які, може, вперше взялись видавати стіннівку, та ще й англійською мовою. І вони їм сподобались. Наступного разу самі теж приймуть участь в цьому заході.

 

Викладач англійської мови Кільчинська-Давидова О.Є. проводить в групах першокурсників конкурс на кращого знавця-відгадувача кросвордів англійською мовою.

 

Йде напружена інтелектуальна робота…

 

Важко, але цікаво. Робота триває.

 

 

Щоб знайти вірну відповідь на завдання треба багато знати, бути ерудитом. І тут інтернет не допоможе – всі надії тільки на свою пам’ять.

 

Ще трішки і рішення буде знайдено…

А ось і перші результати виконаного завдання. Щоб отримати перемогу, треба ще багато вивчити, запам’ятати і вміти вчасно застосувати свої знання на практиці.

На тижні предметної комісії відбулася прес-конференція «Travelling to the English-Speaking Countries»проведена Побігай Юлією Олександрівною

 

Розгорнулися сторінки подорожі Великобританією, Америкою, Новою Зеландією, Австралією та Канадою, яка проводилась в ігровій формі - прес-конференція серед студентів ІІ та ІІІ курсів. Під час заходу студенти, поділені на команди, змагаються між собою у відповідях на запропоновані питання по темі «English-SpeakingCountries», виконують завдання по даній темі, показують рівень своєї ерудиції. На заході студенти поглиблюють, систематизують та удосконалюють знання, професійні вміння та навички із вивченого матеріалу.

 

В рамках тижня предметної комісії Іноземних мов проходив творчий захід «Літературна вітальня» під керівництвом викладача Кравець С.С., в ході якого учасники знайомилися з творчістю видатних літераторів англомовних країн.

 

Відкриття «Літературна вітальня». Вступне слово викладача.

 

Олександра та Маргарита розповідають про рані п'єси Уільяма Шекспіра

 

Денис та Світлана виступають з презентацією творчості Ернеста Хеммінгуея.

 

Слухачі у захваті від виступів своїх колег

 

 

 

 

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі