Друк

Директор коледжу Вероніка Василівна Ватагіна на розширеному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

16 травня 2018 року відбулось розширене засідання Комітету Верховної Ради  України з питань науки і освіти за участю Міністра освіти і науки України Гриневич Л.М. на тему «Про стан законодавчого забезпечення функціонування та розвитку закладів фахової передвищої освіти (що за установчими документами мають статус вищих начальних закладів І-ІІ рівнів акредитації).

 На цьому засіданні, як представник Дніпропетровської області, була присутня Вероніка Василівна Ватагіна, директор Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури.

За рішенням робочої групи Міністерства освіти і науки на громадське обговорення виноситься проект Закону «Про фахову передвищу освіту». До Верховної Ради України цей законопроект був внесений народними депутатами України Кремінем Т.Д. та Бриченком І.В. 

Також на громадське обговорення виноситься проект Закону «Про фахову передвищу освіту», над текстом якого працювали представники ГО «Всеукраїнська Асоціація працівників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації». Законопроект був зареєстрований народним депутатом Марченком О. О.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 5 червня 2018 року  на електронну адресу:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі