Друк

Всесвітній день «Бітлз» 2020

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

16 січня людство святкує , - групи, яку без перебільшення можна назвати центральною в історії музики другої половини XX сторіччя. Творчість "ліверпульської четвірки" вплинула на розвиток музикального стилю рок та сприяла вивченню англійської мови в  усьому світі, і майже в кожній країні "бітли" завоювали армію шанувальників.

 

Все це стосується, звичайно, і нас, тих, хто вивчає   англійську мову. Чому? Відповідь на це питання науковці вже багато десятиліть намагаються знайти. А студенти нашого коледжу їм  допомагають в цьому.

 

Наші студенти, шанувальники цієї ліверпульської четвірки, прийняли активну участь в ряді заходів (відповідальна викладач Кільчинська-Давидова О.Є.), присвячених цьому дню.

 

Це були і хоровий спів найбільш відомих пісень групи «Бітлз»  студентами першого курсу і виставка плакатів, коли наші майстри-художники змалювали своїх кумирів своїм баченням; і  рольова гра «Прес-конференція «Через Всесвіт», під час котрої репортери та журналісти брали інтерв’ю в   «уявлених» членів групи «Бітлз».

 

        Є на світі одна заповітна земля, де всі говорять на одній мові - мові музики Бітлз. Вулицями крокують чудові оркестри, з численних таверн і кабачків доносяться звуки банджо і скрипки, за околицею ревуть баяни, а з небес ллється чудовий спів. Багато відвідувачів, заглянувши сюди одного разу, залишаються тут назавжди, бо ця геніальна музика нікого не лишає байдужим. Легендарна четвірка жива і буде жити в наших серцях. І нехай буде так назавжди!

 

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі