Освітня мобільність молоді
Друк

Освітня мобільність молоді

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

10-11 серпня 2021 у Молодіжному навчальному та робочому центрі в Жешуві відбувся підготовчий візит до міжнародного проекту під назвою. «Освітня мобільність - шанс пізнати сучасні професії світу». У рамках цього проекту до Жешува прибули керівники та учасники проекту з Грузії, України, Литви та Польщі.

Метою зустрічі було обговорення організаційних питань, пов'язаних з майбутнім молодіжним обміном, обговорення його розкладу, заходів та методів роботи з молоддю з урахуванням міжкультурних відмінностей. Україну представляла викладач архітектурних дисциплін ДДКБМТА Юлія Бекмурзіна.

Наприкінці зустрічі була підписана Угода про партнерство, мета якої - просування проекту у всіх країнах-партнерах.

 

В вересні (12-17 вересня 2021) команда «Арт-МОСТ» приймала учать та співорганізовувала проект від ERASMUS +: ,,Mobilność edukacyjna - szansą na poznanie nowoczesnych zawodów świata’’ («Освітня мобільність - шанс пізнати сучасні професії світу»). В проєкті, під керівництвом Валентини Туровської, приймали участь 4 країни: Україна, Польша, Литва та Грузія. 5 учасників від ДДКБМТА разом протягом 7 днів перебували у чудовому місті Жешув, на південному сході Польші.

Завданнями проєкту були: познайомити учасників з сучасними професіями світу, дізнатися про ринок праці в різних країнах, поміркувати над проблемами пошуку праці серед молодих людей. В рамках проєкту молодь з 4 країн брала участь у майстер-класах, лекціях та обговореннях за тематикою проекту. Підсумком стала велика презентація учасниками свої країн та майбутніх професій.

Окрім основних завдань учасники проводили майстер-класи, ігри та активності націлені на знайомство та інтеграцію між молоддю різних країн. Зокрема, команда Арт-МОСТ проводила майстер-клас малювання кавою, гру "таємний друг", вікторину "Дізнайся більше про Україну" та активності, які спонукали до спілкування.

Також, керівники, в рамках проекту, організували екскурсії історичним центром міста Жешув. Подорож та прогулянку на катері озером Соліна. Відвідування біржі праці, міністерства молоді у Жешуві, учбового закладу у місті Дембіца.

Проєкт допоміг учасникам дізнатися про ринок праці, можливості отримання бажаної роботи та пошуки улюбленої професії. Дякуючи надзвичайно дружній та позитивній атмосфері, учасники мали шанс знайти нових друзів та підтримувати зв'язок, навіть після проєкту.

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі