Друк

Волонтерство студентів в ОДА

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

08.10.2021 в Дніпровській обласній державній адміністрації відбувся форум «Реформа системи шкільного харчування» за участю першої леді України Олени Зеленської та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

 

Студенти ДДКБМТА на чолі з Юлією Михайлівною Бекмурзіною (викладач архітектурних дисциплін та громадський діяч) прийняли участь у заході в якості волонтерів. Форум мав на меті забезпечити впровадження реформи системи шкільного харчування, безпечності та якості, як основи реформи, а також проектного підходу до переобладнання закладів освіти. На заході відбувались виступи спікерів, тематичні панелі та дискусії, в організації яких студенти приймали активну участь.

Молодь отримала чудову нагоду спробувати себе в ролі волонтерів на почесному заході. Форум допоміг студентам активізувати комунікативні навички та зрозуміти систему організаційної структури.

Волонтерювали студенти: Діденко Діана, Мерзла Дар’я, Калошина Олена, Мартинюк Вероніка, Ягольнік Марія, Валерія Дмитренко, Тимофій Процан, Чорнокнижний Олексій. Велика дяка всім активним студентам.

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі