«Hotel Exile stories»
Друк

«Hotel Exile stories»

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

У жовтні цього року група А 21-2/9 в складі 9 учасників відправилась в місто Київ на міжнародний театральний проект «Hotel Exile». Проект відбувся у центрі імені Леся Курбаса і участь в ньому взяли 3 команди – німецька, польська та українська. Темою театрального проекта стали історії про еміграцію переслідування за кордоном поетів, письменників, художників, музикантів та інших творчих людей, що пішли проти влади СРСР. Основною метою проекта є залучення молоді з Німеччини, Польщі та України заради створення миру між країнами-сусідами через творчі проекти.

 Дуже сподобалася поїздка першокурсникам. Гама нових вічутів охопила їх, а разом з цим і нові незабутні моменти. Для більшості студентів це був дебют на сцені і це, справді, стало творчим випробуванням! У кожного були свої челенджі: хтось неочікувано став танцюристом, хтось актором, хтось режисером частини театральної постановки! Всі були в роботі. І не так і легко це, як виглядає. Це справжня праця - бути актором!

Всі були раді взяти участь в такому заході. Хто що шукав!? Хтось нових вічутів, хтось хотів спробувати себе в новому амплуа, а хтось позбутись буденості життя, відкрившись новому досвіду. І кожен знайшов, що шукав і навіть більше. Наприклад, відшукав нових знайомих і друзів. За час проекту всі команди здружилися, особливо з польською групою. Під час прощання не обійшлося без сліз і довгих обіймів. Труднощі були для тих хто англійську погано знає, комусь було нелегко перебороти сором'язливість, іншому заважав невгамовний темп життя Києва.

Попри зайнятість у репетиціях, ми мали багато екскурсій. Ми відвідали Києво-Печерську лавру, Золоті ворота, Арку дружби народів, Володимирський міст, були в музеї голодомору-геноциду, Меморіалу вічної слави, а також не оминули музей Пирогово.

Неймовірні краєвиди, прекрасна подорож, важливий досвід і незабутні враження - цим нам запам'яталася подорож в Києв на проект «Hotel Exile».

З нашого коледжу приймали участь у проекті Головко Дмитро, Ярова Софія, Комяк Катерина, Чередніченко Владислава, Чурсіна Ганна, Срібна Дарія, Тарабанець Анастасія. Керівником та театральним педагогом була викладач архітектурних дисциплін Бекмурзіна Юлія Михайлівна.

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі