Друк

Студенти коледжу серед переможців Фіналу XVIII Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності.

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

4–6 жовтня 2021 року в місті Києві відбувся фінал XVIII Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організованого Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» та дніпровським Музеєм Голокосту. Цього року на конкурс було надіслано більше 250 творчих робіт не тільки з усієї України, а й з сусідніх країн – проте у фінал потрапили лише найкращі. Оцінювання конкурсних робіт учасників здійснювало поважне журі у складі головного спеціаліста відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН України Раїси Євтушенко, проф. Тетяни Ладиченко, д-ра Ігоря Щупака, д-ра Тамари Бакка, д-ра Фаїни Винокурової, американського режисера  Михайла Герштейна, д-ра Тетяни Мелещенко та керівника освітнього відділу Інституту «Ткума» Ірини Піскарьової.

 

Серед тих, хто вийшов до фіналу, були і студенти архітектурного відділення Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури Ілля Герасименко, Дарина Фролова та Софія Климчук (група А-20 2/9), які готували свої конкурсні роботи під керівництвом викладача історії Л.М.Якуненко.

Скульптурна композиція Іллі Герасименка «Голокост моїми очима» посіла третє місце в номінації аспірантів і студентів. Це можна вважати справжньою перемогою, враховуючи те, що перше та друге місця у цій номінації журі цього року вирішило не присуджувати.

Крім участі у конкурсних засіданнях, фіналісти взяли участь у заходах з нагоди 80-х роковин трагічних подій у Бабиному Яру.

 Вітаємо переможців і бажаємо їм творчої наснаги!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі