СКАЖИ СВОЄ СЛОВО ПРО КОБЗАРЯ!
Друк

СКАЖИ СВОЄ СЛОВО ПРО КОБЗАРЯ!

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Уже другий рік поспіль студенти Дніпровського фахового коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури долучаються до Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».

У 2023 році за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Громадської організації «Інноваційні обрії України», Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ було організовано та проведено ювілейний V Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».

 

Конкурс мав на меті популяризацію творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізацію пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації.

Цьогоріч до участі в Конкурсі долучилось 3309 учасників із 2983 закладів освіти. Серед закладів фахової передвищої освіти до конкурсу долучились 466 учасників, серед яких 10 – студенти нашого коледжу.

Маємо такі результати:

Кира Дзюба, студентка гр. БЕ 21 1/9 – Диплом переможця ІІ ступеня;

Валерія Хмарна, студентка гр. А 21 1/9 – номінація «Тарас Шевченко: погляд на значущість та актуальність»;

Галина Павлик, студентка гр. А 21 1/9 – номінація «Сакральний сенс Кобзаревого слова».

Студенти Паруля Єлизавета, Ющенко Анна (гр. КД 22 1/9), Мала Аліса (гр. КД 21 1/9), Алєєксєєв Дмитро (гр. КД 21 2/9), Ревякіна Дар’я (гр. А 22 1/9), Денисенко Вероніка (гр. А 22 2/9), Горенко Марія (гр. А 22 3/9) отримали подяки за участь у конкурсі.

Також подяки за підготовку переможців, номінантів та учасників V Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»  отримали викладачі циклової комісії українознавства та філологічних дисциплін.

Пишаємось нашою обдарованою молоддю! Разом до Перемоги!

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі