Оголошення
Друк

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ КОМУНІКАЦІЇ: ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

Автор: Адміністратор. Posted in Оголошення

 МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ 

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА

«ІНСТИТУТ модернізації ЗМІСТУ ОСВІТИ» 

вул. Митрополита Василя Липківського, 36, м. Київ, 03035, тел./факс: (044) 248-25-14

 

___________________ № ________________  

На № _____________  від ________________

 

Ректорам (директорам) закладів вищої освіти

Про проведення конференції 

 

На виконання Постанови Верховної Ради України від 23 лютого 2017 року № 1908-VIII "Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді»" та відповідно до плану роботи Інституту модернізації змісту освіти на базі Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури 10-11 жовтня 2019 року буде проведена ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-педагогічні основи розвитку особистості в сучасних умовах комунікації: досвід, проблеми, перспективи».

До участі у конференції запрошуються проректори (заступники директорів), начальники відділів із виховної роботи, науковці, методисти та викладачі. Початок конференції 10 жовтня 2019 року об 11-00.

Друк

Анкетування серед науково-педагогічних працівників

Автор: Адміністратор. Posted in Оголошення

Про проведення Державною науковою установою «Інституту мрдернізації змісту освіти» анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»  повідомляємо, що анкети можна заповнити за посиланням:

науково-педагогічні працівники – https://bit.ly/2Gtknki

студенти - https://bit.ly/2VcjqGw

Дослідження проводитиметься у травні  - червні 2019 року на умовах повної анонімності. При цьому інформуємо, що участь в опитуванні є анонімною.

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі