Друк

Графік консультацій викладачів

Автор: Адміністратор. Posted in Студенту

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

викладачів Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури

ПІБ

Дні тижня

Години

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

         1.           

Литовченко В.О.

понеділок, вівторок

10.00 – 13.00

         2.           

Ракова З.В.

вівторок

четвер

10.00 - 12.00

12.00 - 14.00

         3.           

Ягоджієва Г.Н.

понеділок, вівторок

10. 00 – 12.00

         4.           

Якуненко Л.М.

вівторок, середа

10 .00 – 12.00

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ АРХІТЕКТУРНИХ ДИСЦИПЛІН

         5.           

Антонова Г.В.

вівторок, середа

11.00-15.00

         6.           

Бекмурзіна Ю.М.

понеділок, п’ятниця

11.00- 13.00

         7.           

Братусь А.С.

вівторок, четвер

11.00- 13.00

         8.           

Варук В.В.

вівторок, четвер

11.00- 13.00

         9.           

Василюк В.М.

середа, четвер

10.30-15.30

      10.        

Дудіна Г.В.

середа, п’ятниця

10.30-14.00

      11.        

Єпішева В.Н.

вівторок, п’ятниця

12.00-15.00

      12.        

Замишляєва М.В.

середа, п’ятниця

11.00-14.00

      13.        

Коновалова Л.В.

вівторок, п’ятниця

10.00-15.00

      14.        

Крикунова Н.В.

середа, п’ятниця

11.00-14.00

      15.        

Лакаєва Н.П.

вівторок, четвер

10.00-13.00

      16.        

Подрезова Т.Б.

середа, п’ятниця

11.00-14.00

      17.        

Радич Л.В.

вівторок, середа

12.30-15.30

      18.        

Рябокінь О.В.

вівторок, п’ятниця

12.30-15.30

      19.        

Федоренко В.П.

вівторок, п’ятниця

10.30-13.00

      20.        

Хохлова Ю.С.

середа, п’ятниця

10.00-13.00

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

      21.        

Карч О.Л.

01.06;  04.06; 05.06;  09.06;  10.06; 12.06;  16.06;  17.06;  18.06; 22.06; 24.06

10.00 - 14.00

      22.        

Мироненко Н.В.

понеділок, четвер

9.00 - 14.00

      23.        

Сінодова Ю.М.

понеділок, четвер

9.00 - 14.00

      24.        

Шепелева А.В.

понеділок, четвер

9.00 - 14.00

      25.        

Шумілова Н.О.

понеділок, вівторок, середа

9.00 - 13.00

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

      26.        

Кільчинська-Давидова О.Є.

вівторок

четвер, п’ятниця

10.00 – 13.00

11.00 – 14.00

      27.        

Кравець С.С.

вівторок, п’ятниця

10.00 – 13.00

      28.        

Побігай Ю.О.

вівторок, п’ятниця

10.00 – 15.00

      29.        

Сюндюкова О.А.

вівторок, п’ятниця

10.00 – 13.00

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

      30.        

Бєляєва О.О.

вівторок, четвер

10.00-13.00

      31.        

Ватагіна В.В.

вівторок, четвер

11.00-13.00

      32.        

Кос Н.П.

вівторок, середа

9.00-11.00

      33.        

Лобозова Л.А.

понеділок, четвер

11.00-14.00

      34.        

Мачелюк Н.В.

понеділок, середа

9.00-13.00

      35.        

Половинченко Л.С.

понеділок, середа

9.00-14.00

      36.        

Репін В.М.

понеділок, п’ятниця

9.00-12.00

      37.        

Трінчук О.М.

вівторок, четвер

10.00-14.00

      38.        

Шаповалова В.В

вівторок, середа

10.00-12.00

      39.        

Шепель Т.В.

вівторок, четвер

10.00-15.00

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

      40.        

Архипова Л.П.

понеділок, вівторок, середа

11.00 – 14.00

      41.        

Дубініна І.Ф.

вівторок, середа

11.00 – 14.00

      42.        

Сєверін М.О.

вівторок, середа,четвер

11.00 – 14.00

      43.        

Хаєнко С.Г.

вівторок, середа,четвер,

11.00 – 14.00

      44.        

Черечеча Л.В.

понеділок, середа, четвер

11.00 – 14.00

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ДИСЦИПЛІН

      45.        

Венгренюк В.В.

понеділок, четвер

10.00 – 14.00

      46.        

Ворона В.В.

середа, п’ятниця

10.00 – 14.00

      47.        

Григор’єва Н.Г.

вівторок, четвер

10.00 – 14.00

      48.        

Кузнецова Л.О.

понеділок, вівторок

10.00 – 13.00

      49.        

Персенко А.М.

середа,  п’ятниця

10.00 – 15.00

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ МОНТАЖНИХ ДИСЦИПЛІН

      50.        

Антонов А.О.

вівторок, четвер

9.00 – 15.00

      51.        

Білова І.Г.

вівторок, четвер

9.00 – 15.00

      52.        

Ганжа О.Г.

вівторок, четвер

9.00 – 15.00

      53.        

Касьян Н.А.

середа, п’ятниця

9.00 – 15.00

      54.        

Корінь О.І.

вівторок, четвер

9.00 – 15.00

      55.        

Павловічев В.О.

понеділок, середа, п’ятниця

9.00 – 15.00

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ УКРАЇНОЗНАВСТВА ТА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

      56.        

Вербицька А.І.

понеділок, п’ятниця

10:00-12:00

      57.        

Данюк А.О.

вівторок, середа

09:00 - 11:00

      58.        

Максимович Л.О.

середа, четвер

15:00 - 16:00

      59.        

Сень Л.А.

середа

четвер

10:00 - 15:00

09:00 - 16:00

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ БУДІВЕЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

      60.        

Ангелов А.А.

вівторок, четвер

10.00 – 15.00

      61.        

Калашникова Н.Г.

вівторок, четвер

10.00 – 14.00

      62.        

Коростельова  І.М.

понеділок, середа

9.00 – 14.00

      63.        

Кравцова І.В.

понеділок, четвер

10.00 – 15.00

      64.        

Кушпіт І.А.

вівторок, четвер

10.00 – 15.00

      65.        

Лунін В.І.

понеділок, четвер

9.00 – 15.00

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ФІЗВИХОВАННЯ ТА ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ

      66.        

Дашко В.В.

середа, п’ятниця

10.00 – 15.00

      67.        

Андрієвський О.А.

вівторок, четвер

10.00 – 15.00

      68.        

Лущін О.В.

середа, п’ятниця

10.00 – 15.00

      69.        

Марач В.М.

понеділок, п’ятниця

10.00 – 14.00

      70.        

Неживий П.М.

вівторок, четвер

10.00 – 15.00

      71.        

Рибальченко С.М.

вівторок, четвер

10.00 – 15.00

      72.        

Смерницький С.П.

понеділок, четвер

10.00 – 15.00

 

 

 

 

 

 

 


На сайті 8 гостей та відсутні користувачі