Графік консультацій викладачів
Графік консультацій викладачів
Дніпровського фахового коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури на ІІ семестр 2022-2023 навчального року
ПІБ викладача |
Дні тижня |
Час консультації |
Аудиторія № |
Ангелов Андрій Анатолійович |
вівторок, четвер |
09:00 – 12:00 |
38 |
Андрієвська Людмила Олексіївна |
четвер |
13:00 – 15:00 |
001 |
Андрієвський Олексій Анатолійович |
понеділок |
14:00 – 16:00 |
01 |
Антонов Антон Олегович |
вівторок, середа |
11:00 – 12:00 |
62 |
Антонова Галина Вікторівна |
середа |
14:00 – 16:00 |
71 (063) |
Архипова Лариса Павлівна |
вівторок |
14:00 – 15:00 |
53 |
Бабенко Василь Григорович |
середа |
10:00 – 12:00 |
63 |
Бекмурзіна Юлія Михайлівна |
понеділок |
10:00 – 13:00 |
064 |
Бєляєва Олена Олексіївна |
середа |
14:00 – 16:00 |
32 |
Білова Ірина Григорівна |
середа |
10:30 – 12:00 |
64 |
Василюк Валерій Миколайович |
неділя |
10:00 – 14:00 |
051 |
Венгренюк Віта Віталіївна |
четвер |
10:00 – 14:00 |
43 |
Ворона Валентина Юріївна |
середа |
12:00 – 15:00 |
30 |
Ганжа Олександра Георгіївна |
середа |
10:30 – 12:00 |
61 |
Григор'єва Наталія Григорівна |
четвер |
10:00 – 13:00 |
42 |
Гужва Сергій Олександрович |
середа |
10:00 – 12:00 |
спортивна зала |
Данюк Анна Олександрівна |
п'ятниця |
12:00 – 14:00 |
14 |
Дубініна Ірина Федорівна |
понеділок четвер |
12:00 – 16:00 |
навчальна частина (3 поверх) |
Дудіна Ганна Володимирівна |
понеділок, середа |
10:30 – 11:50 |
75 |
Єлісєєва Марина Олександрівна |
п'ятниця |
13:00 – 14:00 |
27 |
Єпішева Вікторія Никанорівна |
четвер |
10:00 – 13:00 |
51 (гуртожиток) |
Казаков Євген Михайлович |
середа |
14:00 – 15:20 |
04 |
Калашникова Неллі Григорівна |
середа |
11:00 – 13:00 |
38 |
Калюжна Валерія Вікторівна |
п'ятниця |
12:00 – 14:00 |
27 |
Карч Олександра Леонідівна |
вівторок |
10:00 – 12:00 |
51 |
Касьян Ніна Андріївна |
понеділок середа |
10:00 – 11:00 |
63 |
Кільчинська-Давидова Олександра Євгенівна |
середа |
12:00 – 14:00 |
39 |
Коломієць Олена Вікторівна |
середа |
10:30 – 11:50 |
62а |
Комлева Любов Сергіївна |
вівторок |
15:30 – 17:00 |
42а |
Коновалова Любов Василівна |
середа |
11:00 – 14:00 |
71 |
Коростельова Ірина Миколаївна |
понеділок |
10:00 – 12:00 |
26 |
Кос Наталія Петрівна |
вівторок |
10:00 – 11:00 |
04 |
Кравець Світлана Савеліївна |
середа |
10:00 – 12:00 |
37 |
Крикунова Наталія Віталіївна |
понеділок |
11:00 – 14:00 |
71 |
Кузнецова Людмила Олександрівна |
четвер |
10:00 – 12:00 |
43, 44 |
Лакаєва Наталія Павлівна |
понеділок |
10:00 – 13:00 |
72 |
Лелета Валентин Іванович |
середа |
11:00 – 12:00 |
71 |
Литовченко Вікторія Олександрівна |
четвер п'ятниця |
15:30 – 17:20 16:30 – 17:20 |
25 |
Лобозова Людмила Анатоліївна |
четвер |
12:00 – 13:00 |
21 |
Лунін Володимир Ілліч |
понеділок п'ятниця |
10:00 – 12:00 |
27 |
Лущін Олег Вікторович |
понеділок |
10:00 – 12:00 |
спортивна зала |
Максимович Людмила Олексіївна |
неділя |
09:00 – 15:00 |
12 |
Мачелюк Наталія Вікторівна |
четвер |
12:00 – 13:00 |
33 |
Мироненко Надія Володимирівна |
понеділок |
15:20 – 16:00 |
29 |
Неживий Петро Михайлович |
четвер |
10:00 – 12:00 |
спортивна зала |
Ніколаєнко Наталія Григорівна |
понеділок |
11:00 – 12:00 |
11 |
Одінцова Кристина Леонідівна |
середа |
10:00 – 12:00 |
29 |
Павловічев Віктор Олексійович |
середа |
10:00 – 12:00 |
02 |
Персенко Антон Миколайович |
середа четвер |
14:00 – 15:30 |
42 |
Подрезова Тетяна Борисівна |
понеділок |
11:00 – 14:00 |
71, 74 |
Половинченко Людмила Сергіївна |
вівторок |
15:30 – 16:30 |
22 |
Радич Людмила Вікторівна |
четвер |
11:00 – 13:00 |
062 |
Ракова Зоя Василівна |
середа |
15:00 – 16:30 |
36 |
Репін Володмир Мефодійович |
четвер |
15:30 – 17:00 |
24 |
Рибальченко Сергій Миколайович |
вівторок |
10:00 – 12:00 |
спортивна зала |
Рябченко Юлія Валентинівна |
вівторок |
10:00 – 14:00 |
71 |
Севєрін Марина Олександрівна |
понеділок |
14:00 – 15:00 |
54 |
Сень Людмила Адамівна |
середа |
11:50 – 12:30 14:40 – 15:40 |
13 |
Сінодова Юлія Миколаївна |
понеділок |
12:00 – 13:00 |
30 |
Сюндюкова Оксана Андріївна |
вівторок |
12:00 – 14:00 |
34 |
Трінчук Ольга Миколаївна |
субота |
11:00 – 14:00 |
31 |
Федоскіна Олена Валеріївна |
вівторок |
10:00 – 11:30 |
27 |
Черечеча Людмила Василівна |
вівторок четвер |
14:00 – 16:30 15:30 – 17:00 |
52 |
Шаповалова Віолетта Валеріївна |
вівторок |
11:50 – 13:00 |
32 |
Шепелєва Алевтина Володимирівна |
понеділок |
10:00 – 12:30 |
28 |
Шепель Тетяна Василівна |
середа |
14:30 – 15:30 |
№20 |
Шишко Сергій Володимирович |
понеділок, четвер |
10:00 – 12:00 |
61 |
Ягоджієва Галина Нерсесівна |
понеділок середа |
10:00 – 12:00 |
35 |
Якуненко Леся Миколаївна |
середа |
10:00 – 14:00 |
кабінет історії України |
Заступник директора з навчальної роботи Бєляєва О.О.