Друк

Графік прийому заборгованостей

Автор: Адміністратор. Posted in Матеріали

ГРАФІК

ПРИЙОМУ АКАДЕМІЧНИХ ЗАБОРГОВАНОСТЕЙ

 викладачами Дніпровського державного коледжу

будівельно-монтажних технологій та архітектури

ПІБ викладача

День

Час

Аудито-рія

  1.  

Ангелов А.А.

Понеділок, середа, четвер,

п’ятниця

1520 – 1600

38

  1.  

Андрієвський О.А.

Четвер

1530 – 1630

01

  1.  

Антонов А.О.

Вівторок,  четвер

1520 – 1630

62

  1.  

Антонова Г.В.

Понеділок, середа, п’ятниця

1530

063

  1.  

Архипова Л. П.

Понеділок, четвер

1400 – 1520

53

  1.  

Бабенко В.Г.

Понеділок

1400 – 1700

05

  1.  

Бекмурзіна Ю.М.

Понеділок, середа

1530

065

  1.  

Бєляєва О.О.

Понеділок

1530 – 1650

32

  1.  

Білова І.Г.

Четвер

1400 – 1600

64

  1.  

Варук В.В.

П’ятниця

1530

23

  1.  

Василюк В.М.

Середа, четвер

1530

051

  1.  

Ватагіна В.В.

Вівторок

1530 – 1650

32

  1.  

Венгренюк В. В.

Середа

четвер

1400 – 1600

1520 – 1620

45

  1.  

Ворона В. Ю.

Середа

1520 – 1620

42

  1.  

Ганжа О.Г.

Вівторок

1520 – 1700

61

  1.  

Григор’єва Н. Г. 

Понеділок, четвер

1520 – 1620

42

  1.  

Данюк А.О.

вівторок

середа

1530 – 1600

1450 – 1600

14

  1.  

Дашко В.В.

Вівторок

1530 – 1630

01

  1.  

Дем’яненко Т.А.

Понеділок

1400 – 1600

 

  1.  

Дубініна І.Ф.

Середа

п’ятниця

1400 – 1530

1500 – 1600

54

  1.  

Дудіна Г.В.

Понеділок, вівторок, четвер

1530

75

  1.  

Епішева В.Н.

Середа

1530

052

  1.  

Замишляєва М.В.

Середа, четвер

1530

71

  1.  

Калашникова Н.Г.

Вівторок

1530 – 1630

06

  1.  

Карч О. Л.

Понеділок

1520 – 1600

51

  1.  

Касьян Н.А.

Понеділок

1530 – 1700

63

  1.  

Кільчинська-Давидова О.Є.

Понеділок, вівторок

п’ятниця

1200 – 1230

1525 – 1640

39

  1.  

Коломоєць О.В.

Понеділок

1520 – 1630

61

  1.  

Комлева Л. С.

Вівторок

1520 – 1620

42

  1.  

Коновалова Л.В.

Вівторок

1530

064

  1.  

Коростельова І.М.

Середа

1430 – 1530

26

  1.  

Кос Н.П.

Понеділок, п’ятниця

0800 – 0900

04

  1.  

Кравець С.С.

Понеділок – середа

четвер

1150 – 1230

1520 – 1600

37

  1.  

Крикунова Н.В.

Четвер

1530

23

  1.  

Кузнецова Л.О.

Понеділок,

Вівторок

1520 – 1620

1150 – 1230

44

  1.  

Кушпіт І.А.

Понеділок, п’ятниця

1400 – 1600

38

  1.  

Лакаєва Н.П.

вівторок

1530

74

  1.  

Литовченко В.О.

Понеділок

1530 – 1630

25

  1.  

Лобозова Л.А.

Вівторок

1530 – 1650

21

  1.  

Лукашова А.Л.

Понеділок

1550 – 1630

36

  1.  

Лунін В.І.

Вівторок

1400 – 1600

27

  1.  

Лущін О.В.

Четвер

1530 – 1630

с/з

  1.  

Максимович Л.О.

середа

1450 – 1600

12

  1.  

Марач В.М.

Понеділок

1400 – 1630

с/з

  1.  

Мачелюк Н.В.

Середа

1500 – 1600

33

  1.  

Мироненко Н.В.

Понеділок

1520 – 1600

29

  1.  

Неживий П.М.

Вівторок

1530 – 1630

с/з

  1.  

Ніколаєнко Н.Г.

вівторок

1530 – 1610

11

  1.  

Онищенко О.В.

П’ятниця

1400 – 1600

02

  1.  

Павловичев В.О.

Середа

1500 – 1600

02

  1.  

Персенко А. М.

Четвер

1520 – 1620

41

  1.  

Подрезова Т.Б.

Понеділок, четвер, п’ятниця

1530

72

  1.  

Половинченко Л.С.

Понеділок

1530 – 1650

22

  1.  

Радич Л.В.

Понеділок

1530

062

  1.  

Ракова З.В.

Вівторок

1530 – 1700

36

  1.  

Репін В.М.

Вівторок

1520 – 1650

24

  1.  

Рибальченко С.М.

Середа

1430 – 1600

с/з

  1.  

Рябокінь О.В.

Понеділок

1530

73

  1.  

Рябченко Ю.В.

Четвер

1530

 

  1.  

Сень Л.А.

Понеділок, вівторок

середа

 

четвер, п’ятниця

0820 – 0850

0820 – 0850

1440 – 1530

0820 – 0850

13

  1.  

Сєверін М. О.

Понеділок

середа

1500 – 1600

1400 – 1530

54

  1.  

Сінодова Ю.М.

Понеділок

0800 – 0850

30

  1.  

Сюндюкова О. А.

Понеділок

1530 – 1630

34

  1.  

Трінчук О.М.

Четвер, п’ятниця

1530 – 1650

31

  1.  

Федоренко В.П.

П’ятниця

1530

052

  1.  

Хмелевський Р.М.

Понеділок

1530 – 1630

27

  1.  

Черечеча Л. В.

Вівторок

четвер

1530 – 1630

1400 – 1530

52

  1.  

Шаповалова В.В.

Понеділок

п’ятниця

1530 – 1620

1200 – 1230

20

  1.  

Шепелєва А.В.

Вівторок

1520 – 1600

28

  1.  

Шепель Т.В.

Вівторок

1530 – 1650

20

  1.  

Шишко С.В.

Середа

1445 – 1630

62

  1.  

Шумілова Н.О.

Четвер

1350 – 1520

30

  1.  

Ягоджієва Г.Н

Середа

1500 – 1600

35

  1.  

Якуненко Л.М.

Понеділок

1530 – 1630

музей

 

Заступник директора з НР                                                      Олена БЄЛЯЄВА

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі