Друк

Рейтинг студентів за підсумками зимової сесії

Автор: Адміністратор. Posted in Матеріали

  1.  

    Рейтинг  успішності  студентів І курсу

    архітектурного відділення ДДКБМТА

    за підсумками 2 семестру 2020-2021 н.р.

     

    ПІБ

    група

    Середній

    бал

    Бал за успішність

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1.  

    Буко Марія Сергіївна

    А 20 3/9

    10,3

    76,88

    2,3

    79,18

    1.  

    Берегова Аліна Валеріївна

    А 20 1/9

    10

    75

    3

    78

    1.  

    Петрова Софія Сергіївна

    А 20 3/9

    10,1

    75,47

     

    75,47

    1.  

    Коротченко Аріна Олегівна

    А 20 1/9

    9,94

    74,53

     

    74,53

    1.  

    Клименко Катерина Костянтинівна

    А 20 3/9

    9,69

    72,66

     

    72,66

    1.  

    Панченко Оксана Олександрівна

    А 20 1/9

    9,5

    71,25

     

    71,25

    1.  

    Іванюк Валерія Віталіївна

    А 20 2/9

    9,44

    70,78

     

    70,78

    1.  

    Брунеллі Роберто

    А 20 1/9

    8,81

    66,09

    4,62

    70,71

    1.  

    Архіпова Анастасія Артемівна

    А 20 3/9

    9,38

    70,31

     

    70,31

    1.  

    Бачуріна Ксенія Юріївна

    А 20 3/9

    9,06

    67,97

    2

    69,97

    1.  

    Шишкін Станіслав Ігорович

    А 20 2/9

    9,31

    69,84

     

    69,84

    1.  

    Кичук Аліна Петрівна

    А 20 1/9

    9,25

    69,38

     

    69,38

    1.  

    Арасланкіна Роксана Дмитрівна

    А 20 2/9

    9,25

    69,38

     

    69,38

    1.  

    Лобода Єлисей Олександрович

    А 20 3/9

    9,25

    69,38

     

    69,38

    1.  

    Климчук Софія Павлівна

    А 20 2/9

    9,13

    68,44

     

    68,44

    1.  

    Луценко Карина Валеріївна

    А 20 3/9

    9,13

    68,44

     

    68,44

    1.  

    Фролова Дарина Олександрівна

    А 20 2/9

    9,06

    67,97

     

    67,97

    1.  

    Пеньковець Ольга Олегівна

    А 20 2/9

    8,94

    67,03

     

    67,03

    1.  

    Гвоздікова Дар`я Сергіївна

    А 20 1/9

    8,88

    66,56

     

    66,56

    1.  

    Майборода Кирило Сергійович

    А 20 1/9

    8,88

    66,56

     

    66,56

    1.  

    Пашковський Юрій Володимирович

    А 20 2/9

    8,81

    66,09

     

    66,09

    1.  

    Ільченко Євген Олегович

    А 20 1/9

    8,56

    64,22

     

    64,22

    1.  

    Ярошенко Данило Денисович

    А 20 2/9

    8,53

    63,98

     

    63,98

    1.  

    Теркун Данило Юрійович

    А 20 1/9

    8,5

    63,75

     

    63,75

    1.  

    Мочалов Артем Олексійович

    А 20 3/9

    8,5

    63,75

     

    63,75

    1.  

    Чорна Валерія Максимівна

    А 20 3/9

    8,5

    63,75

     

    63,75

    1.  

    Шашкова Інна Дмитрівна

    А 20 3/9

    8,25

    61,88

    1,86

    63,74

    1.  

    Мацилєвська Валерія Андріївна

    А 20 3/9

    8,44

    63,28

     

    63,28

    1.  

    Доценко Аліна Олександрівна

    А 20 2/9

    8,44

    63,28

     

    63,28

    1.  

    Фролов Олег Вікторович

    А 20 1/9

    8,38

    62,81

     

    62,81

    1.  

    Бондаренко Світлана Олександрівна

    А 20 3/9

    8,25

    61,88

     

    61,88

    1.  

    ОболонськаМаргаритаОлександрівна

    А 20 1/9

    8,06

    60,47

     

    60,47

    1.  

    Ніколаєва Катерина Віталіївна

    А 20 2/9

    7,87

    59

     

    59

    1.  

    Крикунов Микита Максимович

    А 20 1/9

    7,73

    58

     

    58

    1.  

    Бойко Вероніка Олександрівна

    А 20 1/9

    7,69

    57,66

     

    57,66

    1.  

    Радченко Крістіна Владиславівна

    А 20 2/9

    7,69

    57,66

     

    57,66

    1.  

    Козуб Олександра Олексіївна

    А 20 3/9

    7,69

    57,66

     

    57,66

    1.  

    Вівдич Костянтин Сергійович

    А 20 2/9

    7,38

    55,31

     

    55,31

    1.  

    Завалипіч Анастасія Михайлівна

    А 20 1/9

    7,31

    54,84

     

    54,84

    1.  

    Олексійчук Таїсія Артурівна

    А 20 2/9

    7,19

    53,91

     

    53,91

    1.  

    Іванченко Микита Сергійович

    А 20 3/9

    7,13

    53,44

     

    53,44

    1.  

    Ромащенко Катерина Іванівна

    А 20 2/9

    7,06

    52,97

     

    52,97

    1.  

    Шевченко Лаліта Віталіївна

    А 20 1/9

    7

    52,5

     

    52,5

    1.  

    Слинько Артем Андрійович

    А 20 2/9

    6,88

    51,56

     

    51,56

    1.  

    Ватченко Карина Олексіївна

    А 20 1/9

    6,75

    50,63

     

    50,63

    1.  

    Руда Євгенія Володимирівна

    А 20 2/9

    6,75

    50,63

     

    50,63

     

     

    27 стипендій

     

     

     

     

     

     

    Рейтинг успішності студентів ІІ курсу

    архітектурного відділення  ДДКБМТА

    за підсумками 4 семестру 2020-2021 н.р.

     
     
     

     

    ПІБ

    група

    середній

    бал

    Бал за успішність

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1

    Кушнарьова Дар`я Юріївна

    А 19 3/9

    10,88

    81,62

     

    81,62

    2

    Айвенко Софія Романівна

    А 19 3/9

    10,59

    79,46

     

    79,46

    3

    Ляхова Вікторія Вікторівна

    А 19 2/9

    10,5

    78,97

     

    78,97

    4

    Теслюк Марія Миколаївна

    А 19 1/9

    10,4

    78,09

     

    78,09

    5

    Козяшева Олена Олександрівна

    А 19 3/9

    10,24

    76,76

     

    76,76

    6

    Безрук Поліна Вікторівна

    А 19 1/9

    10,2

    76,41

     

    76,41

    7

    Дудник Крістіна Миколаївна

    А 19 1/9

    9,65

    72,35

    2,1

    74,45

    8

    Губа Дарина Ігорівна

    А 19 2/9

    9,89

    74,14

     

    74,14

    9

    Стьопіна Марія Артемівна

    А 19 1/9

    9,76

    73,24

     

    73,24

    10

    Поворознюк Дар`я Олександрівна

    А 19 3/9

    9,65

    72,35

     

    72,35

    11

    Готвянська АнастасіяС ергіївна

    А 19 2/9

    9,53

    71,47

     

    71,47

    12

    Піщана Віолетта Юріївна

    А 19 2/9

    9,53

    71,47

     

    71,47

    13

    Масенко Максим Андрійович

    А 19 2/9

    9,47

    71,03

     

    71,03

    14

    Каменецька Анастасія Олександрівна

    А 19 1/9

    9,35

    70,15

     

    70,15

    15

    Гурба Тарас Павлович

    А 19 3/9

    9,24

    69,26

     

    69,26

    16

    Курсаненко Роман Євгенійович

    А 19 3/9

    9,18

    68,82

     

    68,82

    17

    Рижкова Ангеліна Володимирівна

    А 19 3/9

    8,47

    63,53

     

    63,53

    18

    Мазур Глєб Євгенійович

    А 19 1/9

    8,29

    62,21

     

    62,21

    19

    Несторенко Данило Олександрович

    А 19 1/9

    8,24

    61,76

     

    61,76

    20

    Куліба Євгенія Анатоліївна

    А 19 2/9

    8,18

    61,32

     

    61,32

    21

    Кононова Анастасія Андріївна

    А 19 3/9

    8,18

    61,32

     

    61,32

    22

    Самаренко Данило Олегович

    А 19 1/9

    8,12

    60,88

     

    60,88

    23

    Пономаренко Софія Юріївна

    А 19 2/9

    8,06

    60,47

     

    60,47

    24

    Драголюк Анастасія Андріївна

    А 19 2/9

    7,88

    59,12

     

    59,12

    25

    Ховрін Михайло Геннадійович

    А 19 3/9

    7,47

    56,03

    1,7

    57,73

    26

    Павленко Дар`я Станіславівна

    А 19 1/9

    7,18

    53,82

     

    53,82

    27

    Харченко Єва Євгенівна

    А 19 3/9

    6,88

    51,62

     

    51,62

     

    26 стипендій

     

     

     

     

     

     

     

    Рейтинг успішності студентів ІІІ курсу

    архітектурного відділення ДДКБМТА

    за підсумками 5 семестру 2020-2021 н.р.

     

    ПІБ

    група

    середній

    бал

    Бал за успішність

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

     

    Шикор Олександр Іванович

    А18 1-9

    5

    90

    3

    93

     

    Гунько Єлизавета Русланівна

    А18 1-9

    5

    90

     

    90

    1.  

    Дем'яненко Катерина Олександрівна

    А18 1-9

    5

    90

     

    90

    1.  

    Назаренко Анастасія Андріївна

    А18 1-9

    5

    90

     

    90

    1.  

    Шевцова Катерина Дмитрівна

    А18 1-9

    5

    90

     

    90

    1.  

    Гагаріна Дар'я Олександрівна

    А18 2-9

    5

    90

     

    90

    1.  

    Діденко Діана Андріївна

    А18 2-9

    5

    90

     

    90

    1.  

    Новікова Рімма Миколаївна

    А18 2-9

    5

    90

     

    90

    1.  

    Пассат Юлія Вікторівна

    А18 2-9

    5

    90

     

    90

    1.  

    Меркулова Валерія Володимирівна

    А18 3-9

    5

    90

     

    90

    1.  

    Радич Марія Вікторівна

    А18 3-9

    5

    90

     

    90

    1.  

    Кулик Вячеслав Сергійович

    А18 1-9

    4,93

    88,71

     

    88,71

    1.  

    Шмалько Тетяна Андріївна

    А18 1-9

    4,86

    87,43

     

    87,43

    1.  

    Ягольник Марія Ігорівна

    А18 1-9

    4,86

    87,43

     

    87,43

    1.  

    Лещенко Анастасія Сергіївна

    А18 2-9

    4,86

    87,43

     

    87,43

    1.  

    Фірсова Марія Ігорівна

    А18 2-9

    4,86

    87,43

     

    87,43

    1.  

    Кіптіла Мар'яна Дмитрівна

    А18 3-9

    4,86

    87,43

     

    87,43

    1.  

    Шинкаренко Світлана Олексіївна

    А18 3-9

    4,85

    87,23

     

    87,23

    1.  

    Савчук Аліна В'ячеславівна

    А18 3-9

    4,71

    84,86

     

    84,86

     

    Калошина Олена Андріївна

    А18 1-9

    4,64

    83,57

     

    83,57

     

    Корнійченко Яна Юріївна

    А18 2-9

    4,57

    82,29

     

    82,29

    1.  

    Стебловський Роман Олександров

    А18 2-9

    4,57

    82,29

     

    82,29

    1.  

    Бурцев Ігор Вікторович

    А18 3-9

    4,57

    82,29

     

    82,29

    1.  

    Гавриш Олександр Сергійович

    А18 3-9

    4,5

    81

     

    81

    1.  

    Пономар Ксенія Павлівна

    А18 3-9

    4,5

    81

     

    81

    1.  

    Стеблевський Павло Олегович

    А18 1-9

    4,46

    80,31

     

    80,31

     

    Белінська Карина Юріївна

    А18 2-9

    4,43

    79,71

     

    79,71

    1.  

    Колісніченко Дарина Вадимівна

    А18 3-9

    4,43

    79,71

     

    79,71

    1.  

    Ткач Олександра Валентинівна

    А18 3-9

    4,29

    77,14

     

    77,14

     

    Ярова Анастасія Володимирівна

    А18 1-9

    4,23

    76,15

     

    76,15

    1.  

    Турковський Іван Олександрович

    А18 1-9

    4,21

    75,86

     

    75,86

    1.  

    Головко Діана Володимирівна

    А18 1-9

    4,14

    74,57

     

    74,57

    1.  

    Костригіна Яна Олегівна

    А18 1-9

    4,09

    73,64

     

    73,64

    1.  

    Чумак Данило Михайлович

    А18 1-9

    4,07

    73,29

     

    73,29

    1.  

    Деркач Юлія Олексіївна

    А18 2-9

    4

    72

     

    72

    1.  

    Стрикало Віолета Станіславівна

    А18 3-9

    4

    72

     

    72

    1.  

    Чубар Михайло Миколайович

    А18 3-9

    4

    72

     

    72

    1.  

    Яворська Анна Олександрівна

    А18 3-9

    4

    72

     

    72

    1.  

    Цимерман Андрій Денисович

    А18 1-9

    3,92

    70,62

     

    70,62

     

     25 стипендії

     

     

     

     

     

     

    Рейтинг студентів

    За підсумками 6 семестру 3 курсу монтажно-економічного відділення

    спеціальності “Енергетичне машинобудування”

    освітня програма “ Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних

    машин та установок ”

    2020-2021 н.р.

     №

     

     

     ПІБ

    Группа

    Середній бал

    Бал за навчання

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1

    Бурячок Гліб Миколайович

    ХКМ 18 1/9

    5,0

    90,0

    3,0

    93,0

    2

    Дев`ятка Анна Костянтинівна

    ХКМ 18 1/9

    5,0

    90,0

     

    90,0

    3

    Мількевич Світлана Сергіївна

    ХКМ 18 1/9

    5,0

    90,0

     

    90,0

    4

    Безгузова Анастасія Євгенівна

    ХКМ 18 2/9

    5,0

    90,0

    3,0

    93,0

    5

    Ніколенко Владислав Сергійович

    ХКМ 18 2/9

    5,0

    90,0

     

    90,0

    6

    Залепа Ігор Вікторович

    ХКМ 18 1/9

    4,7

    85,1

     

    85,1

    7

    Северин Володимир Ілліч

    ХКМ 18 1/9

    4,7

    85,1

     

    85,1

    8

    Петров Денис Євгенійович

    ХКМ 18 2/9

    4,6

    83,5

     

    83,5

    9

    Ткаченко Дмитро Сергійович

    ХКМ 18 2/9

    4,6

    83,5

     

    83,5

    10

    Котух Кирило Миколайович

    ХКМ 18 1/9

    4,6

    82,8

     

    82,8

    11

    Білий Дмитро Артемович

    ХКМ 18 2/9

    4,5

    81,8

     

    81,8

    12

    Василенко Євгеній Петрович

    ХКМ 18 1/9

    4,5

    80,2

     

    80,2

    13

    Кучер Дмитро Вікторович

    ХКМ 18 2/9

    4,5

    80,2

     

    80,2

    14

    Алб Андрій Іванович

    ХКМ 18 1/9

    4,5

    80,2

     

    80,2

     

     

     

     

     

     

     

     


    Рейтинг студентів

    За підсумками 4 семестру 2 курсу монтажно-економічного відділення

    спеціальності “Енергетичне машинобудування”

    освітня програма “ Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних

    машин та установок ”

    2020-2021 н.р.

    ПІБ

    Группа

    Середній бал

    Бал за навчання

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1

    Коломоєць Софія Ігорівна

    ХКМ 19 1/9

    9,7

    72,7

    2,4

    75,1

    2

    Бітмарчук Михайло Леонідович

    ХКМ 19 2/9

    9,5

    71,3

     

    71,3

    3

    Дубина Владислав Юрійович

    ХКМ 19 2/9

    9,3

    69,4

     

    69,4

    4

    Короленко Олександр Олександрович

    ХКМ 19 2/9

    9,2

    68,9

     

    68,9

    5

    Павленко Гліб Олегович

    ХКМ 19 2/9

    9,1

    68,0

     

    68,0

    6

    Гадієв Євген Русланович

    ХКМ 19 2/9

    9,0

    67,5

     

    67,5

    7

    Пархоменко Владислав Володимирович

    ХКМ 19 2/9

    8,4

    63,3

    2,1

    65,4

    8

    Кучер Яків Сергійович

    ХКМ 19 2/9

    8,3

    62,3

     

    62,3

    9

    Кучер Володимир Олегович

    ХКМ 19 1/9

    8,1

    60,9

     

    60,9

    10

    Чесак Єгор Валерійович

    ХКМ 19 1/9

    8,1

    60,9

     

    60,9

    11

    Мороз Олена Романівна

    ХКМ 19 1/9

    7,8

    58,1

     

    58,1

    12

    Сидоренко Іван Сергійович

    ХКМ 19 2/9

    7,7

    57,7

     

    57,7

    13

    Ніколайчук Кирило Артемович

    ХКМ 19 1/9

    7,6

    57,2

     

    57,2

    14

    Дуднік Ярослав Віталійович

    ХКМ 19 2/9

    7,1

    53,4

     

    53,4

    15

    Турбай Єгор Олександрович

    ХКМ 19 2/9

    6,9

    52,0

     

    52,0

    16

    Луньов Кирило Дмитрович

    ХКМ 19 1/9

    6,8

    51,1

     

    51,1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Рейтинг студентів

    За підсумками 2 семестру 1 курсу монтажно-економічного відділення

    спеціальності “Енергетичне машинобудування”

    освітня програма “ Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних

    машин та установок ”

    2020-2021 н.р.

     

    ПІБ

    Группа

    Середній бал

    Бал за навчання

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1

    Сіденко Артем Олегович

    ХКМ - 20 1/9

    9,47

    71

    2,37

    73,4

    2

    Мізін Максим Ігорович

    ХКМ - 20 1/9

    9,4

    70,5

     

    70,5

    3

    Гаркуша Даніїл Дмитрович

    ХКМ - 20 2/9

    8,73

    65,5

     

    65,5

    4

    Фостик Дмитро Олександрович

    ХКМ - 20 1/9

    8,71

    65,36

     

    65,4

    5

    Рєпін Владислав Сергійович

    ХКМ - 20 1/9

    8,67

    65

     

    65

    6

    Бадива Ілля Євгенович

    ХКМ - 20 2/9

    8,67

    65

     

    65

    7

    Нурієв Рамін Расімович

    ХКМ - 20 2/9

    7,87

    59

    1,97

    61

    8

    Бут Дмитро Вікторович

    ХКМ - 20 2/9

    7,93

    59,5

     

    59,5

    9

    Лисонь Олександр Ігорович

    ХКМ - 20 2/9

    7,67

    57,5

     

    57,5

    10

    Митрохін Владислав Олександрович

    ХКМ - 20 1/9

    7,27

    54,5

     

    54,5

    11

    Сухін Анатолій Андрійович

    ХКМ - 20 1/9

    6,93

    52

     

    52

    12

    Берчатов Григорій Дмитрович

    ХКМ - 20 2/9

    6,93

    52

     

    52

    13

    Липовий Дмитро Андрійович

    ХКМ - 20 2/9

    6,73

    50,5

     

    50,5

    14

    Коверя Микита Станіславович

    ХКМ - 20 2/9

    6,73

    50,5

     

    50,5

    15

    Борисов Богдан Сергійович

    ХКМ - 20 2/9

    6,67

    50

     

    50

    16

    Ковшов Максим Сергійович

    ХКМ - 20 2/9

    6,67

    50

     

    50

     

     

     

     

     

     

    Рейтинг студентів

    За підсумками 2 семестру 1 курсу (на базі 11класів) монтажно-економічного відділення спеціальності “Енергетичне машинобудування”

    освітня програма “ Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних

    машин та установок ”

    2020-2021 н.р.

     

    ПІБ

    Группа

    Середній бал

    Бал за навчання

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1

    Невшупа Ілля Сергійович

    ХКМ - 20 1/11

    5,0

    90,0

     

    90,0

    2

    Білик Ярослав Сергійович

    ХКМ - 20 1/11

    4,6

    83,6

     

    83,6

    3

    Глухов Анатолій Сергійович

    ХКМ - 20 1/11

    4,6

    83,6

    2,8

    86,4

    4

    Глухов Олександр Сергійович

    ХКМ - 20 1/11

    4,6

    82,3

     

    82,3

    5

    Форос Богдан Вікторович

    ХКМ - 20 1/11

    4,3

    77,1

     

    77,1

    6

    Селіхов Юрій Віталійович

    ХКМ - 20 1/11

    4,2

    75,9

     

    75,9

    7

    Черних Юліан Валентинович

    ХКМ - 20 1/11

    4,2

    74,8

     

    74,8

    8

    Щикно Андрій Юрійович

    ХКМ - 20 1/11

    4,1

    74,6

     

    74,6

     

     

    Рейтинг студентів

    За підсумками 6 семестру 3 курсу монтажно-економічного відділення

    спеціальності “Енергетичне машинобудування”

    освітня програма “ Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних

    машин та установок ”

    2020-2021 н.р.

     №

     

     

     ПІБ

    Группа

    Середній бал

    Бал за навчання

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1

    Бурячок Гліб Миколайович

    ХКМ 18 1/9

    5,0

    90,0

    3,0

    93,0

    2

    Дев`ятка Анна Костянтинівна

    ХКМ 18 1/9

    5,0

    90,0

     

    90,0

    3

    Мількевич Світлана Сергіївна

    ХКМ 18 1/9

    5,0

    90,0

     

    90,0

    4

    Безгузова Анастасія Євгенівна

    ХКМ 18 2/9

    5,0

    90,0

    3,0

    93,0

    5

    Ніколенко Владислав Сергійович

    ХКМ 18 2/9

    5,0

    90,0

     

    90,0

    6

    Залепа Ігор Вікторович

    ХКМ 18 1/9

    4,7

    85,1

     

    85,1

    7

    Северин Володимир Ілліч

    ХКМ 18 1/9

    4,7

    85,1

     

    85,1

    8

    Петров Денис Євгенійович

    ХКМ 18 2/9

    4,6

    83,5

     

    83,5

    9

    Ткаченко Дмитро Сергійович

    ХКМ 18 2/9

    4,6

    83,5

     

    83,5

    10

    Котух Кирило Миколайович

    ХКМ 18 1/9

    4,6

    82,8

     

    82,8

    11

    Білий Дмитро Артемович

    ХКМ 18 2/9

    4,5

    81,8

     

    81,8

    12

    Василенко Євгеній Петрович

    ХКМ 18 1/9

    4,5

    80,2

     

    80,2

    13

    Кучер Дмитро Вікторович

    ХКМ 18 2/9

    4,5

    80,2

     

    80,2

    14

    Алб Андрій Іванович

    ХКМ 18 1/9

    4,5

    80,2

     

    80,2

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Рейтинг студентів

    За підсумками 4 семестру 2 курсу монтажно-економічного відділення

    спеціальності “Енергетичне машинобудування”

    освітня програма “ Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних

    машин та установок ”

    2020-2021 н.р.

    ПІБ

    Группа

    Середній бал

    Бал за навчання

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1

    Коломоєць Софія Ігорівна

    ХКМ 19 1/9

    9,7

    72,7

    2,4

    75,1

    2

    Бітмарчук Михайло Леонідович

    ХКМ 19 2/9

    9,5

    71,3

     

    71,3

    3

    Дубина Владислав Юрійович

    ХКМ 19 2/9

    9,3

    69,4

     

    69,4

    4

    Короленко Олександр Олександрович

    ХКМ 19 2/9

    9,2

    68,9

     

    68,9

    5

    Павленко Гліб Олегович

    ХКМ 19 2/9

    9,1

    68,0

     

    68,0

    6

    Гадієв Євген Русланович

    ХКМ 19 2/9

    9,0

    67,5

     

    67,5

    7

    Пархоменко Владислав Володимирович

    ХКМ 19 2/9

    8,4

    63,3

    2,1

    65,4

    8

    Кучер Яків Сергійович

    ХКМ 19 2/9

    8,3

    62,3

     

    62,3

    9

    Кучер Володимир Олегович

    ХКМ 19 1/9

    8,1

    60,9

     

    60,9

    10

    Чесак Єгор Валерійович

    ХКМ 19 1/9

    8,1

    60,9

     

    60,9

    11

    Мороз Олена Романівна

    ХКМ 19 1/9

    7,8

    58,1

     

    58,1

    12

    Сидоренко Іван Сергійович

    ХКМ 19 2/9

    7,7

    57,7

     

    57,7

    13

    Ніколайчук Кирило Артемович

    ХКМ 19 1/9

    7,6

    57,2

     

    57,2

    14

    Дуднік Ярослав Віталійович

    ХКМ 19 2/9

    7,1

    53,4

     

    53,4

    15

    Турбай Єгор Олександрович

    ХКМ 19 2/9

    6,9

    52,0

     

    52,0

    16

    Луньов Кирило Дмитрович

    ХКМ 19 1/9

    6,8

    51,1

     

    51,1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Рейтинг студентів

    За підсумками 2 семестру 1 курсу монтажно-економічного відділення

    спеціальності “Енергетичне машинобудування”

    освітня програма “ Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних

    машин та установок ”

    2020-2021 н.р.

     

    ПІБ

    Группа

    Середній бал

    Бал за навчання

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1

    Сіденко Артем Олегович

    ХКМ - 20 1/9

    9,47

    71

    2,37

    73,4

    2

    Мізін Максим Ігорович

    ХКМ - 20 1/9

    9,4

    70,5

     

    70,5

    3

    Гаркуша Даніїл Дмитрович

    ХКМ - 20 2/9

    8,73

    65,5

     

    65,5

    4

    Фостик Дмитро Олександрович

    ХКМ - 20 1/9

    8,71

    65,36

     

    65,4

    5

    Рєпін Владислав Сергійович

    ХКМ - 20 1/9

    8,67

    65

     

    65

    6

    Бадива Ілля Євгенович

    ХКМ - 20 2/9

    8,67

    65

     

    65

    7

    Нурієв Рамін Расімович

    ХКМ - 20 2/9

    7,87

    59

    1,97

    61

    8

    Бут Дмитро Вікторович

    ХКМ - 20 2/9

    7,93

    59,5

     

    59,5

    9

    Лисонь Олександр Ігорович

    ХКМ - 20 2/9

    7,67

    57,5

     

    57,5

    10

    Митрохін Владислав Олександрович

    ХКМ - 20 1/9

    7,27

    54,5

     

    54,5

    11

    Сухін Анатолій Андрійович

    ХКМ - 20 1/9

    6,93

    52

     

    52

    12

    Берчатов Григорій Дмитрович

    ХКМ - 20 2/9

    6,93

    52

     

    52

    13

    Липовий Дмитро Андрійович

    ХКМ - 20 2/9

    6,73

    50,5

     

    50,5

    14

    Коверя Микита Станіславович

    ХКМ - 20 2/9

    6,73

    50,5

     

    50,5

    15

    Борисов Богдан Сергійович

    ХКМ - 20 2/9

    6,67

    50

     

    50

    16

    Ковшов Максим Сергійович

    ХКМ - 20 2/9

    6,67

    50

     

    50

     

    Рейтинг студентів

    За підсумками 2 семестру 1 курсу (на базі 11класів) монтажно-економічного відділення спеціальності “Енергетичне машинобудування”

    освітня програма “ Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних

    машин та установок ”

    2020-2021 н.р.

     

    ПІБ

    Группа

    Середній бал

    Бал за навчання

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1

    Невшупа Ілля Сергійович

    ХКМ - 20 1/11

    5,0

    90,0

     

    90,0

    2

    Білик Ярослав Сергійович

    ХКМ - 20 1/11

    4,6

    83,6

     

    83,6

    3

    Глухов Анатолій Сергійович

    ХКМ - 20 1/11

    4,6

    83,6

    2,8

    86,4

    4

    Глухов Олександр Сергійович

    ХКМ - 20 1/11

    4,6

    82,3

     

    82,3

    5

    Форос Богдан Вікторович

    ХКМ - 20 1/11

    4,3

    77,1

     

    77,1

    6

    Селіхов Юрій Віталійович

    ХКМ - 20 1/11

    4,2

    75,9

     

    75,9

    7

    Черних Юліан Валентинович

    ХКМ - 20 1/11

    4,2

    74,8

     

    74,8

    8

    Щикно Андрій Юрійович

    ХКМ - 20 1/11

    4,1

    74,6

     

    74,6

    Рейтинг студентів

    За підсумками 2 семестру 1 курсу монтажно-економічного відділення

    спеціальності “Підприємницька та біржова діяльність”

    освітня програма “ Комерційна діяльність ”

    2020-2021 н.р.

     

    ПІБ

    Группа

    Середній бал

    Додатковий бал

    Бал за навчання

    Рейтинговий бал

    1

    Байцим Анастасія Миколаївна

    КД - 20 1/9

    9,9

    74,5

     

    74,5

    2

    Унгурс Дар`я Сергіївна

    КД - 20 1/9

    9,7

    72,5

     

    72,5

    3

    Щербань Анна Андріївна

    КД - 20 1/9

    9,4

    70,5

    3

    73,5

    4

    Дзюбан Карина Сергіївна

    КД - 20 1/9

    9,3

    69,5

     

    69,5

    5

    Щербань Андрій Андрійович

    КД - 20 1/9

    9,2

    69,0

     

    69,0

    6

    Данько Діана Миколаївна

    КД - 20 1/9

    9,1

    68,0

     

    68,0

    7

    Бухова Діана Олегівна

    КД - 20 1/9

    8,7

    65,5

     

    65,5

    8

    Золотаревіч Дар`я Віталіївна

    КД - 20 1/9

    8,3

    62,5

     

    62,5

    9

    Миргородська Поліна Вадимівна

    КД - 20 1/9

    8,3

    62,5

     

    62,5

    10

    Уваров Назар Андрійович

    КД - 20 1/9

    8,1

    61,0

     

    61,0

    11

    Шаповалов Марк Вікторович

    КД - 20 1/9

    8,1

    61,0

     

    61,0

     

     

             

    12

    Шевчук Наталія Олександрівна

    КД - 20 1/9

    8,1

    60,5

     

    60,5

     Рейтинг студентів

    За підсумками 4 семестру 2 курсу монтажно-економічного відділення

    спеціальності “Підприємницька та біржова діяльність”

    освітня програма “ Комерційна діяльність ”

    2020-2021 н.р.

     

     

    ПІБ

    Группа

    Середній бал

    Бал за навчання

    Додатковий бал

    Рейтинговий бал

    1

    Болоцький Владислав Олександрович

    КД 19- 1/9

    10,1

    76,1

    2,5357

    78,6

    2

    Новак Світлана Іванівна

    КД 19- 1/9

    10,1

    76,1

     

    76,1

    3

    Абрамова Діана Володимирівна

    КД 19- 1/9

    10,1

    75,6

     

    75,6

    4

    Поплавський Максим Костянтинович

    КД 19- 1/9

    9,5

    71,3

     

    71,3

    5

    Форостинська Аеліта Сергіївна

    КД 19- 1/9

    9,4

    70,2

     

    70,2

    6

    Авсюнова Анастасія Вячеславівна

    КД 19- 1/9

    9,1

    68,0

     

    68,0

    7

    Робу Дар`я Валеріївна

    КД 19- 1/9

    8,9

    66,4

     

    66,4

    8

    Андреєва Альбіна Альбертівна

    КД 19- 1/9

    8,5

    63,8

     

    63,8

    9

    Бойко Ілля Олександрович

    КД 19- 1/9

    8,4

    63,2

     

    63,2

    10

    Бондаренко Юрій Юрійович

    КД 19- 1/9

    8,4

    63,2

     

    63,2

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі